Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Jennifer Garner First Lady'yi canlandırmak için görüşüyordu Melania Trump . Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve yanlış olduğunu buldu. Böyle bir film çıkmadığı için, prizin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığını söylemek güvenlidir.

Geçen yaz, Yaşam tarzı iddia edilen Jennifer Garner, First Lady'yi hayatıyla ilgili bir biyografik filmde canlandırmak için en iyi seçimdi. . O zamanki tabloid, filmin 'paçavradan zenginliğe giden hayat hikayesini' anlatacağını iddia etti. Sözde içeriden biri dergiye, 'Melania hakkında bir filme veya mini diziye çok ilgi var ve rol, gıpta edilen kısma inen kişi için bir oyun değiştirici olabilir' dedi.Yayın, 'gizli proje' nin Slovenya'da bir konut bloğunda büyüyen genç Melania'nın modellik kariyerine nasıl devam ettiğine, kocası Donald Trump ile nasıl tanıştığına ve ABD'nin First Lady'si olduğuna odaklanacağını iddia etti. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Şu anda oyuncu kadrosunun en ateşli karakterlerinden biri,' diye devam etti, Garner sözde rol için 'önde gelenlerden' biriydi.

O zamanlar bildirdiğimiz gibi, hikaye tamamen uydurma idi. Dergi, bu 'gizli projenin' ne zaman gerçekleşeceğini veya sözde filmi hangi stüdyonun ürettiğini belirtmedi. Aslında hiçbir ayrıntı yoktu. Ne Garner'dan ne de daha saygın bir satış noktasından resmi bir açıklama yapılmadı. Ek olarak, o sırada, Dedikoducu Polis Kayıtlarda bize hikayenin yanlış olduğunu söyleyen oyuncuya yakın bir kaynağa ulaştı. Üstelik bu ilk sefer olmayacaktı Yaşam tarzı Garner hakkında saçma bir hikaye uydurdu.

İki ay önce, Dedikoducu Polis iddiasıyla güvenilmez yayını bozdu Jennifer Garner, Ben Affleck'e kız arkadaşı Ana de Armas'ın şöhreti için onu kullandığını söyledi. . Dergi, Garner'ın de Armas'ı 'yakından takip ettiğini' ve eski kocası için en iyisini istediğini iddia etti, ancak Kübalı aktrisin Affleck'i kullandığına ikna oldu. Gossip Co p hikayeyi araştırdı ve ortak bir arkadaşımızla ve hikayenin uydurma olduğunu doğrulayan Affleck ile görüştü.

O rapordan önce, Dedikoducu Polis bir hikayeyi de reddetti Yaşam tarzı ısrar etti Garner, de Armas'ı çocuklarının etrafında istemedi. Sözde bir kaynak çıkışa verdiği demeçte, Affleck kendisinin ve Garner'ın üç çocuğunu de Armas'la tanıştıracak, ancak 'pes etmeyeceği' için eski karısına bundan bahsetmeyecekti. Sahte hikaye kesinlikle anlamsızdı. Sahte hikaye yayınlandığından beri, de Armas'ın Affleck ve çocuklarıyla birlikte birden fazla fotoğrafı var.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.