Geçen yaz bir tabloid iddia edildi Jennifer garne erkek arkadaşı John Miller ile nişanlanıyordu. Güvenilmez çıkış, çiftin birlikte bir bebek beklediğini de iddia etti. Bunların hiçbiri uzaktan doğru değildi. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında bozuldu. İşte bu yüzden sahte makaleyi düzeltmek zorunda kaldık.

365 gün önce Dedikoducu Polis bunu bildirdi Star iddia ediyordu Jennifer, John Miller ile nişanlanacaktı. yakında. Sözde içeriden biri magazin gazetesine şunları söyledi: 'Jennifer’ın arkadaşları arasında, John ve onun yakında nişanlanacağına dair konuşmalar artıyor. Bu, açıkça tartıştıkları bir şey ve kelime şu ki, John, Jen'i ayağından çekecek bir 'evet' yüzüğü için alışveriş yapıyor. 'İçeriden şüpheli olan kişi devam etti, 'Yakın arkadaşlar Jen'in zaten hamile olabileceğine dair uğultu atıyor' ve aktrisin 'bebek yumruğu' gibi görünen bir spor yaptığını ekledi. Sözde kaynak, Miller'ın kendisinin de 'parladığını' ve 'baba adayı' gibi 'kollarını karnına sardığını' söyledi. Adı bilinmeyen içeriden, 'John gezegendeki en şanslı adam gibi hissediyor' dedi.

Hikaye kulağa hoş gelse de tamamen uydurma bir masaldan başka bir şey değildi. Tüm bu bilgileri saçan bu 'kaynak' her kimse, yanlış anlatıyı yürüten yayın kadar güvenilmezdi. Dedikoducu Polis Garner'a yakın ve bize hikayenin doğru olmadığına dair güvence veren bir kaynağı kontrol etti. Ek olarak, derginin iletmeye çalıştığı şeye rağmen, Garner birçok kez kendini artık çocuğu yok . Üstelik hikaye bir yıl önce ortaya çıktı ve Garner'ın bebeği olmadı ve nişanlandığına dair herhangi bir açıklama yapmadı.

Bu ilk ya da son değil Dedikoducu Polis Jennifer Garner hakkında düzeltilmiş bebek ve nişan söylentileri. Daha geçen hafta bir hikayeyi düzelttik TAMAM MI! , kardeş yayını Star , iddia edilen Garner hamileydi . Çıkış, Haziran ayında Takma ad yıldız bir bebek yumruğu yaptığı iddia edildiği için bekliyordu. Bu doğru değildi. Aktris, yakın zamanda oğluyla birlikte 'bebek yumruğu' olmayan plajda görüldü.

Geçen yıl, Küre ile aynı şirkete ait başka bir kağıt Star , haksız yere iddia ettiği için Garner, Miller ile nişanlandı. . Sahte hikaye sadece aktrisin Miller'in teklifini kabul ettiğini iddia etmekle kalmadı, aynı zamanda haberlerin eski kocası Ben Affleck'i 'paramparça ettiğini' iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve yanlış olduğunu gördü. Garner ve Affleck için daha saygın kaynaklardan makalenin doğru olmadığına dair güvence aldık. Açıkçası, bu magazin dergilerinin Garner’ın kişisel hayatı hakkında herhangi bir bilgisi yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.