Jennifer aniston asla hamile kalmadı Brad Pitt 'Nin bebeği. Geçen yıl saçma bir tabloid makalesi olduğunu iddia etti, ancak Dedikoducu Polis O zamanlar bu saçma hikayeyi bozdu. Şimdi, 365 gün sonra, bunun uydurma bir hikaye olduğu aşikar.

21 Mart 2019'da, Yeni fikir Netflix filmini çekerken, Cinayet Gizemi, Aniston hamileydi, muhtemelen Pitt’in çocuğuyla . Gazetede, Aniston'ın filmin yeniden çekimlerini çektiği fotoğrafları, 'Bu fotoğraflar Jennifer Aniston'ın HAMİLE olduğunu kanıtlıyor mu?' Fotoğraflar, aktrisin muhtemelen annelik tarzında karnının üzerinde elini gösterdi. Theiddia edilen çıkışAniston, 'sadece bir' Meghan Markle anı 'olarak tanımlanabilecek şeyi yaşıyordu, çünkü' elini hafifçe çıkıntılı göbeğine dayadı '.Bradley Cooper / Irina Shayk

Çıkış, aktrisin midesini tuttuğu için hayranların 'yıldızın hamile olup olmayacağını tahmin ederken çılgına döndüklerinde' ısrar etti. Yayına göre Aniston, hamile kaldı. Pitt ile Paris'e balayı . Başka bir hikaye Dedikoducu Polis bir hafta önce dergide basıldı. Aniston temsilcisi, böyle bir yolculuk olmadığını doğruladı ve hamilelik haberinin 'saçma' olduğunu söyledi. Devam eden anlatının tamamı tamamen sahteydi.

Bu tek zaman değil Yeni fikir eski eşlerle ilgili akıl almaz bir hikaye uydurmuştur. Ekim 2019'da, Dedikoducu Polis bir hikayeyi çürüttü Aniston'ın Pitt'le gizli bir kızı vardı. . Yanıltıcı hikaye, Aniston'ın bebek tutan aktrisin Instagram beslemesinde paylaştığı bir fotoğraftan geldi. Söz konusu bebek aslında televizyonda kızını oynayan genç oyuncuydu. Arkadaşlar .

Yeni fikir Ayrıca benbunu ısrarla Pitt ve Aniston, düğümü Aralık 2019'da gizlice bağladılar. TabloidAniston'ın düzenlediği bir Noel partisinin aslında gizli bir düğün için bir hile olduğunu iddia etti. Sözde bir 'kaynak', 'Brad’in partiye katılımının, tarihin tekerrür edebileceğini ve arkadaşlarının bir araya gelmesinin onu ve Brad’in yeniden bir araya gelmesini resmileştirmek için mükemmel bir an olabileceğini iddia eden dilleri olduğunu' iddia etti. Pitt partideydi ama belli ki düğün yoktu. Dedikoducu Polis ayrıca bu hikayeyi de çekti ve hem Aniston hem de Pitt'in sözcüsü, eski eşlerin bir romantizmi yeniden canlandırma niyeti olmadığını doğruladı.

Bu yılın başlarında, tabloid hala iki yıldız hakkında saçma hikayeler uyduruyordu. Ocak ayında, Yeni fikir iddia edilen Pitt ve Aniston, Meksikalı bir yetimhaneden bir çocuğu evlat ediniyorlardı. . O makaleye göre, ikisi yeni Yılda gizlice Tijuana'da buluştu ve şüpheli bir kaynağa göre, “Resmen bir araya gelip bir bebek evlat edinirlerse, burası evlat edinmeleri için mükemmel bir yer olurdu. ' Diğerleri gibi, bu hikaye de tamamen saçmalıktı. Bir kere daha, Dedikoducu Polis Her iki oyuncunun temsilcileriyle kontrol ettikten sonra raporu çürüttü. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yayın kuruluşunun Aniston'ın geçen baharda hamile olduğu yönündeki önceki iddiasından söz edilmemişti.

Rock of Love Gewinner Staffel 1

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Aniston Film Setinde Brad Pitt’in Çocuğuna Hamile Bebek Yumruğu Yaptı mı?' Dedikoducu Polis, 21 Mart 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston' Gizli Kız 'Hikayesi Saçma.' Gossip Cop, 7 Ekim 2019.

  • Shuster, Andrew 'Brad Pitt, Jennifer Aniston, Noel Partisinde Gizlice Evlendi mi?' Gossip Cop, 23 Aralık 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston Meksika Yetimhanesinden Bebek Evlat Ediniyor mu?' Dedikoducu Polis, 13 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.