2019'da bir tabloid iddia edildi Brad Pitt ve Jennifer aniston bir kız çocuğu doğuruyorduk. Bu, bebeğin 2020'de doğacağı anlamına gelirdi, ancak bu hamileliği doğrulayan başka bir rapor çıkmamıştı. Dedikoducu Polis Hikayeyi çıktığında araştırdık, ancak yeni bir yılda olduğumuz için hikayeyi tekrar gözden geçirmeye karar verdik.

Miranda Lambert auf Blake Shelton

Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in Mucize Bebeği

İki yıl önce, Temasta Pitt ve Aniston'ın Yeni Yıl tatili için bir cinsiyet ifşa partisi düzenlediği ve arkadaşlarına bir çocuk beklediklerini ortaya çıkardığı iddia edildi. İçeriden biri, tabloid gazetesine Aniston'ın bebekten 'mucize' olarak bahsettiğini ve 'Bu bebeği, bu kadar çok şey yaşadıktan sonra ilk kocası Brad'le doğurabildiği gerçeğini ... bu sadece bir rüya gerçek oldu' dedi.Kaynak, aktörün Angelina Jolie ile birlikte altı çocuğunun velayetini kazandıktan sonra tekrar baba olmaktan çok mutlu olduğunu açıkladı. Dedikoducu Polis Pitt ve Jolie’nin velayet savaşı hala devam ediyor . Yine de muhbir, Aniston'ın Pitt'in 'karşılaştıkları her türlü engelde onu destekleyen uygulamalı bir baba olacağından' emin olduğu konusunda ısrar etti.

Jennifer & Brad Dünyaya Yeni Bir Hayat Getirmeye Hazır Mı?

Dergi daha sonra “bekleyen” ebeveynlerin sözde kız bebekleri için nasıl hazırlandığını detaylandırdı. Aniston bebek kitapları okudu ve Jimmy Kimmel ve Sandra Bullock gibi ünlü arkadaşlarından tavsiye aldı. Pitt'e gelince, magazin haberini çocuklarıyla paylaştı, ancak Jolie ile paylaşmadı. Kaynak, oyuncunun Jolie'ye doğrudan söyleme ihtiyacı hissetmediğini, çünkü 'eski sevgilisiyle gerçekten olabildiğince az iletişim kurmaya çalıştığını ve çocukların onu dolduracağından oldukça emin olduğunu' iddia etti. Muhbir, Jolie'nin haberi öğrendiğinde, 'Jen'in Brad'le geri dönerek ondan bir tane ayağa kalkmasına çok sinirlendiğini' söylediğinde öfkeleneceğini not etti. Hikaye, ihbarcının Pitt'i ifşa etmesiyle sona erdi ve Aniston da kızlarını Hollywood'dan uzaklaştırmak için Colorado'da bir mülk satın aldı.

İki Yıl Sonra Ve Bebek Yok, Gerçekten O Kadar Şaşırmış Mıyız?

Dedikoducu Polis Bu peri masalını yıkmakla hiç vakit kaybetmedim. Başlangıç ​​olarak, Aniston ve Pitt romantik ilişkilerini hiçbir zaman yeniden alevlendirmedi. Ve eğer daha fazla kanıta ihtiyacınız varsa, hikaye yanlıştı, ortaya çıkalı iki yıl geçti ve Aniston şimdiye kadar neredeyse bir olacak olan bir çocuğu doğurmadı. Aniston ve Pitt imkansızı başardı ve boşandıktan sonra arkadaş kaldılar, ancak ilişkileri kadarıyla bu kadar.

Maalesef, magazin gazeteleri notu almadı ve eski çift hakkında yalanlar yaratmak . 2019 yılında Temasta ayrıca Brad Pitt'in bir her şeyi anlatan röportaj Jennifer Aniston ile evliliği hakkında. Dört ay önce, aynı dergi Pitt ve Aniston'ı iddia etti romantizmini yeniden alevlendirdi romantik bir geziden sonra. Dedikoducu Polis bu saçma hikayeleri çürüttü ve boşanmış yıldızların tekrar aşık olduğunu iddia etmeye devam eden diğerleri. Sadece olmuyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

George Clooney Amal ile Mutsuz Evlilikte 'Tuzağa Düşmüş' mü?

Hoda Kotb'un 'The Today Show' dan Ayrılması Hakkındaki Gerçek

Angelina Jolie, Justin Theroux ile 'Bağlanıyor' mu?

Winona Ryder Show Business'tan Neden 'Kaybolduğunu' Açıkladı

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırma [GÜNCELLEME]

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

kelly ripa hört auf, mit kelly und ryan zu leben