Geçen yıl bir tabloid şunu iddia etti: Jamie foxx 'Değiştirildi' Katie Holmes ile Kate Beckinsale . Dedikoducu Polis o sırada şüpheli rapora baktı. Bugün hikayeye ve bu sözde romantizme ne olduğuna bir göz atıyoruz.

Jamie Foxx, Kate Beckinsale ile Aşkı Buldu mu?

2019'da Jamie Foxx ve Kate Beckinsale, Los Angeles'taki Altın Küre Elçisi partisinde birlikte bir fotoğraf çekti. Beckinsale Foxx ile çıktığı söylentilerini şiddetle reddetmesine rağmen, Temasta görünüşte masum olan karşılaşmayı aldı ve aktris ve aktörün en ateşli yeni çift miydi . Magazin gazetesi ayrıca, Bebek Sürücü aktör ve Van Helsing yıldız 'birbirinin içindeydi' ve 'onu gizlemiyorlardı.' İçeriden biri devam etti, 'Kimya tabloların dışındaydı ve nereye gittiğini görüyorlardı.'Holmes tüm bunlara nereye uyuyordu? Gazeteye göre, Dawson's Creek aktris, 'tamamen Jamie tipi: esmer ve muhteşem' Beckinsale ile 'değiştirildi'. Arkadaşları, Katie'yi daha şık bir İngiliz versiyonuyla değiştirdiğini söyledi. Bu filizlenen bir aşk, ancak harika bir çift oluyorlar ”diye ekledi kaynak.

Katie, Kate ve Jamie Foxx'un Bugün Durduğu Yer

Dedikoducu Polis çıktığında hikayeyi reddetti. Daha önce de belirttiğimiz gibi, Kate Beckinsale, Foxx ile romantizmle ilgili her türlü söylentiyi düşürdü. Ve bir yıl geçtiğinden beri, ikisinin tarihlerini doğrulayan daha güvenilir raporlar olmadı. Foxx, Katie Holmes ile aralarında olanlar ve onların dağılmasına neyin yol açtığı konusunda sıkı tutulmuş olsa da, aktör bölünmeden bu yana bekar kalmış gibi görünüyor. Şimdi olduğu gibi bir ilişkide Emilio Vitolo Jr. ile Dedikoducu Polis eski çift arasında herhangi bir kötü kan olduğuna dair şüpheler.

Gelince Temasta Foxx ve Holmes söz konusu olduğunda yanlış olduğu için birkaç kez magazin dergisini bozduk. Yıllar önce dergi, Jamie Foxx'un Charlize Theron ile flört etti Hala Katie Holmes ile çıkarken. Dedikoducu Polis Holmes'a yakın bir kaynak tarafından raporu yayınladıktan sonra hikayenin yanlış olduğunu açıklığa kavuşturduk. Bize makalenin sahte olduğu söylendi.

Geçenlerde aynı yayın, Leah Remini'nin Holmes'dan Scientology hakkında konuş Remini’nin podcast'inde. Dedikoducu Polis için bir temsilciye ulaştı Deli para aktris. Makalenin uydurma olduğu bu güvenilir kaynak tarafından bize bildirildi. Belki de magazin dergisinin adını 'Dokunulmayan' olarak değiştirmesi gerekir, çünkü ünlülerin hayatlarına dair gerçek bir kavrayışı olmadığı açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.