Kardeş pop üçlüsü Hanson 20 yılı aşkın bir süre önce hit single 'MMMBop' ile adından söz ettirdi. Bu akılda kalıcı melodinin büyüsüne uyan bir takipleri olmamasına rağmen, Hanson kardeşler - Isaac, Taylor ve Zac - birlikte müzik yapmayı asla bırakmadı. Videoya bakarak 90'lara nostaljik bir yolculuğa çıkın ve ardından bir zamanlar sevgili olan bu çocukların yetişkin erkekler olarak neler yaptıklarını öğrenin.ist barbara streisand noch verheiratet

Hanson Kardeşler Şimdi Kaç Yaşında?

Hanson 1992'de ilk kez müzik yapmaya başladığında, Issac, Taylor ve Zac kardeşler 11, 9 ve 6 yaşındaydı. Bu, grup üyelerinin üç 1998 Grammy Ödülü adaylığını aldıklarında sadece bir grup genç erkek olduğu anlamına geliyor (Yılın Kaydı , En İyi Yeni Sanatçı ve Bir Duo veya Vokalli Grup Tarafından En İyi Pop Performansı). Genç kardeşler için inanılmaz bir başarıydı.

Artık orta yaşa yaklaştıklarına inanmak zor. En büyük erkek kardeşi Issac şimdi 40 yaşında. 2006'da, 2003 konserinde kalabalığın içinde gördüğü hayranı Nikki Dufresne ile evlendi. Çiftin üç çocuğu var: Clarke Everett (13), James Monroe (12) ve Nina Odette, (6).

Orta çocuk ve baş vokalist Taylor 37 yaşında. 2002'de 18 yaşındayken 19 yaşındaki Natalie Anne Bryant ile evlendi. Bryant, görünüşe göre evde oturan bir anne olarak çok meşgul. Yedi çocuğa evde eğitim veriyor: Jordan Ezra (18), Penelope Anne (15), River Samuel (14), Viggo Moriah (12), Wilhelmina Jane (8), Claude Indiana Emmanuel (2) ve yeni doğan Maybellene Alma Joy.

Grubun küçük davulcusu olarak hatırlayabileceğiniz küçük kardeş Zac şu anda 35 yaşında. 2006'da Kate Tucker ile evlendi ve ondan dört çocuğu var: John Ira Shepherd (12), June Rosa Ruth (10), George Abraham Walker (7) ve Mary Lucille Diana (4).

Aralarında 14 çocuk varken, kardeşler için müzik kariyerlerini sürdürmenin zor olduğunu düşünürsünüz. Zac İngiltere gündüz talk şovunda tam tersine şöyle dedi: Lorraine 'bu harika bir şey.'

Ev sahibi Lorraine Kelly'ye, “Birlikte stüdyoda ve birbirimizin etrafında gezerek çok zaman geçiriyoruz, böylece çocuklarımız birbirlerini gerçekten çok iyi tanıyorlar” dedi. Gerçekten çok yakınlar.

Hanson Müzik Yapmayı Hiç Durdurmadı

Hanson, ana akım müzik dünyasında tek hitli bir mucize olabilir, ancak kardeşler on yıllardır fişleri çekiyorlar. 1995'ten beri toplam 12 albüm çıkardılar. Son albümleri 2018'lerdi. Sicim Teorisi Prag Senfonisi'nin yer aldığı, kendi ürettiği bir çift albüm. Stephen Thompson Nepal Rupisi olumlu bir inceleme yaptı, şöyle yazdı: 'Artık 30'lu yaşlarında olduklarına göre ... uzun süredir açık olanı göstermek için daha iyi bir konumdalar: Bu adamlar, adlandırabileceğiniz her türlü düzenlemeyi tutacak kadar sağlam kancalar yazıyor.'

Hanson Kardeşler Dindar mı?

Hanson kardeşler, Evanjelik bir Hıristiyan evinde evde eğitim gören yedi kardeşten üçüydü. Ancak, basında nadiren dini tartıştılar.

Zac, 2007 tarihli bir röportajda 'Kendimi bir Hıristiyan olarak görüyorum,' dedi. Bugün Hıristiyanlık . “İnançların ve inancın tüm detaylarına gelince, insanlar bize sorsa da, bundan hiç bahsetmedim. Bence maalesef insanlar için bir engel olabilir. '

Kendilerini Hıristiyan bir rock grubu olarak tanımlamasalar da Hanson, müziklerine olan inançlarıyla ilgili ince ipuçlarını bırakıyor. 2007 albümlerinde Yürüyüş Zac, 'Fire On The Mountain' adlı parçasında İncil'den bir referans olan Babylon'u söylüyor. Albüm, Mozambik'teki bir yetimhanede bir çocuk korosunun söylediği “Ngi Ne Themba (Umudum Var)” ile açılıyor. Kardeşlerin katıldığı Hıristiyan hayır işine bir selam.

Hanson Son Zamanlarda Neden İnceleniyordu?

Hanson, aileye ve inanca öncelik verme imajını yansıtan bir grup için son zamanlarda talihsiz bazı yanlış adımlar attı.

George Floyd'un ölümünün ardından hayranlar, Hanson üyelerine nerede durduklarını sormak için sosyal medyayı akın etti.

Her erkek kardeş konuştu. İshak yazdı , 'Hepimiz tek bir aileyiz! Irkçılık yanlıştır! ' Zac ise dedim , 'Irkçılık yanlıştır, ancak basitçe bir gönderide ırkçılığı kınadığımı söylemek, üzerine gelen bir sonraki genç siyah adamın ya da pervasızca vahşetin bir sonraki kurbanının hayatını kurtarmayacaktır ... mümkün.' Taylor Onurlu Floyd çirkin 1921 Tulsa Yarışı Katliamı'nın yıldönümünü kabul eden bir gönderi ile.

Ancak bazı takipçileri yatıştırmaya yetmedi. Eleştirmenler, üç kardeş arasında hiçbirinin 'Siyahların Hayatı Önemlidir' ifadesini kullanmayacağını fark ettiler. Baskıyı hissederek, pozisyonlarını bir 8 Haziran gönderisi 'Siyahların hayatlarının önemli olduğuna inandığımız hiçbir soru yok' yazıyordu.

Bu tartışma yatıştırıldıktan sonra bir başkası ortaya çıktı. Kasım 2020'de Zac, silinmiş bir Pinterest hesabı için bir özür yayınladı. Hanson'un en küçük kardeşi sosyal medya platformunu kullanarak neler paylaştı? Yardımcısı 'çoğu ırkçı, transfobik, homofobik ve cinsiyetçi olan silah yanlısı memler hazinesi' olarak tanımlandı. Bir meme, Zac'in 2012'de Trayvon Martin'in öldürülmesi üzerine George Zimmerman'ı desteklediğini öne sürdü. Başka bir gönderi, AR-15 kullanma hakkını Rosa Parks’ın otobüste oturma hakkıyla karşılaştırdı.

Bir memden memnun olmayan bir eleştirmene yanıt vermek, Zac dedi , 'Bu bir şaka ... belki tadı kötüdür, ama çoğu komedi öyledir.'

Belki Hanson bugün de 'MMMBop' çağındaki kadar büyük olsaydı, bu olay çok daha tartışmalı olurdu. Mevcut çevrelerindeki bazı hayranları kesinlikle kapattılar. Ancak bunun uzun vadede kariyerlerini etkileyip etkilemeyeceğini yalnızca zaman gösterecek.