Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Hailey Baldwin düğününü erteliyordu Justin Bieber 'güven sorunları' yüzünden. Dedikoducu Polis Sahte parçayı çıktığında kırdı. Çiftin elbette makalenin yayınlanmasından bu yana bir düğün töreni yapmış olması, haberimizin daha doğru olduğunu kanıtlıyor. Sahte hikayeye bir göz atalım.

Justin Bieber ve Hailey Baldwin Gecikmeli Düğünler

356 gün önce Star Magazine makalesi için 'Hailey: Güven Sorunları Üzerinden Düğünü Çekmek' başlığını yürüttü. Eşlik eden hikaye iddia edildi Hailey Baldwin evliliklerini Justin Bieber'a erteliyordu . O sırada ikisi zaten evliydi, ancak gerçek bir tören yapmamışlardı. Çift 2018'de nişanlandı ve birkaç ay sonra sessizce evlilik izni aldı.Selena Gomez Konu muydu?

İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, 'Justin ve Hailey, adliyedeki evliliklerinden sonra büyük bir' rüya düğünü 'yapmayı planladılar, ancak geri itilmeye devam etti.' Sözde içeriden biri, törenin 'ertelenmesinin' nedeninin Bieber ve Baldwin'in pek çok 'köklü' sorunları olmasından kaynaklandığını iddia etti. Sözde ihbarcı sözde 'Justin çok muhtaç ve Selena Gomez ile sürekli ilişkisine dikkat çekerek Selena ile çalkantılı ilişkisinden dolayı çok fazla yüke sahip' dedi.

İsimsiz kaynak Beiber ve Baldwin'i ekledi, “Tanrı'nın ve ailelerinin önünde yeminlerini söylemeden önce güçlü bir temele sahip olmak istiyorlardı. Henüz orada olmadıkları için yapacak daha çok işleri var. Düğünü yapıp yapmayacaklarını kim bilebilir? ' Derginin makalesi şu tarihten sonra çıktı: TMZ Alınan Bieber ve Baldwin’in düğünü davetlerinin fotoğrafları . İkisinin güven sorunları varsa, o zaman neden ikisi bir tören planlamaya başladı? Basit. Hikaye doğru değildi.

Justin And Hailey’nin Romantizmi: Gerçek Hikaye

Bu sahte parçanın ortaya çıkmasından çok uzun sürmedi Justin Bieber ve Hailey Baldwin, Güney Carolina'da bir tören yaptı . İki evlilikten beri aynı tabloid genç eşler hakkında saçma hikayeler uydurmaya devam etti.

Son zamanlarda tutuklandık Star iddia etmek için Bieber 'fazla yapışkan' hale gelmişti ve Baldwin'in ara vermeye ihtiyacı vardı . Bieber'in karşı karşıya olduğu cinsel saldırı iddialarının ardından ilan edilen uydurma parça, Baldwin’in zamanını daha çok talep etmeye başladı ve bu da Baldwin'i Bella Hadid ile İtalya gezisine götürdü. Bu tamamen yanlıştı. Dedikoducu Polis çiftin birlikte bir yolculuğa çıktığını ve Baldwin'in Hadid ile iş için İtalya'ya gittiğini belirterek anlatıyı düzeltti.

Bu yılın başlarında dergi, TAMAM MI! , kardeş yayını Star , iddia edildi Bieber’in 'sağlık sorunları' Baldwin'i uzaklaştırıyordu . İnanılmaz derecede duyarsız rapor, Baldwin'in Bieber'ın depresyonuyla başa çıkmak için 'mücadele ettiğini' ileri sürdü. Dedikoducu Polis saçma iddiayı destekleyecek hiçbir kanıt olmadığı için makaleyi reddetti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.