Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Gwen Stefani Ebeveynleri verdi Blake Shelton Ona evlenme teklif etme 'izni'. Bu olmadı. Dedikoducu Polis o zamanki sahte hikayeyi çürüttü. Şimdi, 365 gün sonra, prizin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı açıktı.

4 Mayıs 2019'da, TAMAM MI! iddia edildi Shelton soruyu Stefani'ye sormaya hazırdı ama Stefani’nin ailesinden onay aldığından emin oldu. Sözde bir kaynak çıkışa “Gwen annesi ve babasına yakın ve her iki görüşü de onun için önemli” dedi. Sözde kaynak devam etti Shelton, 'Pazar günü aile yemekleri gibi Stefani'nin geleneklerine doğrudan atlamak' da dahil olmak üzere Stefani için doğru adam olduğunu kanıtlamak için yolundan çıktı. Şüpheli kaynak, Stefani’nin ebeveynleri Dennis ve Patti’nin başlangıçta 'kalbinin tekrar kırılacağından endişelendiklerini' ancak Shelton’ı daha çok tanıdıkça ondan daha çok hoşlandıklarını iddia etti.Chip und Joanna werden getrennt

Dennis, Blake'in işinin çoğunu yaptığı bir çiftlikte avlanan, balık tutan ve yaşayan gerçek bir erkek olduğu gerçeğini seviyor. Kızları ve Blake'in harika bir çift olduklarını düşünüyorlar ”diye ekledi kaynak. Shelton'ın Stefani’nin ailesiyle vakit geçirmesi gibi hikayenin belirli kısımları doğru olsa da, taşralı şarkıcı şarkıcının ailesinden onunla evlenmek için izin istemedi. Hikaye bir yıl önce ortaya çıktı ve çift nişanlandıklarını ve çiftin evlenmediğini açıklamadı. Ek olarak, hikaye yayınlanmadan birkaç gün önce, Shelton, Stefani ile henüz nişanlanmadıklarını doğrulamıştı. . Ayrıca, Dedikoducu Polis üretildiğini doğrulayan Stefani için bir temsilciyle kontrol etti.

Magazin gazetesinin, Stefani ve Shelton'ın geçmişte nişanlandıklarını ve hatta evli olduklarını yanlış bir şekilde bildirme geçmişi var. Ocak 2018'de, TAMAM MI! yanlış ifade edilmiş Stefani ve Shelton bir arka bahçede düğün yaptı. . Şüpheli dergi, çiftin 'Gwen'in arka bahçesinde toplanan en yakın ve en değerli 27 çiftin' önünde evlendiğini ve düğünün 23.000 dolara mal olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve hiçbir gerçek olmadığını anladı.

Bir yıl sonra, yayın yanlış bildirildi Stefani hamile olduğu sırada Shelton'a düğününü iptal ediyordu. . Sözde bir kaynak, basın kuruluşuna Stefani'nin birkaç IVF seansından sonra hamile kaldığını söyledi, ancak Shelton 'iki başarısız evlilikten sonra ayakları üşümüş olduğunu itiraf etti.' Bu, Stefani'nin düğünü iptal etmesine neden oldu. Dedikoducu Polis Bu aptal hikayeyi açıklığa kavuşturmakla hiç vakit kaybetmedim. Şarkıcı asla hamile kalmadı ve çift evlenmiyordu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Chip und Joanna erhalten Baby 6