Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Kurt Russell ve Goldie Hawn ilişkilerini kurtarmak için çaresizdi. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında sahte hikayeyi çürüttü. Russell ve Hawn hala güçlü olduklarından, yayının uzun vadeli ikili hakkında hiçbir şey bilmediği aşikar.

Yaklaşık bir yıl önce Küre iddia edilen Kurt Russell ve Goldie Hawn, Yunanistan'a seyahat ederek romantizmini kurtarmaya çalıştı . Çift, Amalfi Sahili'nde bir yatta görüldü ve dergi bunun ilişkilerini kurtarmak için 'son çare, ya da ara tatil' olduğunu iddia etti. Bir süredir durmaksızın çekişiyorlardı ve ilişkileri cansız hale gelmişti. Sözde bir kaynak çıkışa yaptığı açıklamada, hâlâ sevgi ve işlerin devam etmesi için yeterince eğlence olduğunu kanıtlamak için bu molaya ihtiyaçları vardı.Şüpheli kaynak şöyle devam etti: “Tatil tamamen Goldie ve Kurt hakkındaydı. Kurt, Goldie'yi tekrar kazanmak için büyük çaba sarf ediyor. Elini tutuyor, iltifat ediyor ve ona kendini özel hissettiriyor. ' Gülünç hikaye, sözde içeriden ekleyen kişi ile sona erdi: 'Kavga ettikleri her şey birdenbire önemsiz göründü. Eve döndüklerinde balayının durmasına izin vermediler. '

Daha önce de belirttiğimiz gibi, uzun vadeli ortaklar hala güçlüydü, bu yüzden ortaya çıktığında hikaye yanlıştı ve hala bugün. Ayrıca Russell ve Hawn, o sırada İtalya'da aileleriyle tatil yapıyorlardı. Yolculuk, kurtarmaya ihtiyaç duymayan çift 'bir ilişkiyi kurtarmak' ile ilgili değildi, gerçek bir aile tatiliydi. Son zamanlarda, Hawn, Babalar Günü için Russell'a tatlı bir mesaj yayınladı 'Kimse onun gibi gülmez ve kimse onun gibi sevmez. Aktris resmin altına başlık olarak yazdı, Babalar Günün kutlu olsun sana meleğim. Açıkçası, ilişkileri her zamanki kadar güçlü.

İki ay önce oyuncu konuştu İnsanlar Dergi nerede aktörün ilişkileri boyunca kendisini her zaman güzel hissettirdiğini ifade ederek, “Geçen gece akşam yemeğine gidecektik. Bana baktı ve 'İnanılmazsın' dedi Hawn. “Ne kadar [güzel] göründüğüne inanamadığımı söyledi.” Bunu takdir ediyor ”dedi oyuncu. Dahası, bu ilk kez olmayacaktı. Küre çifti hakkında yanlıştı.

Geçen ay, Dedikoducu Polis yanlış iddia ettiği için güvenilmez yayını bozdu Goldie Hawn ve Kurt Russell, kavgadan sonra düğünlerini iptal etti . Sahte hikaye, çiftin evlenmeye karar verdiklerinden beri sonsuz çekişmeye girdiğini iddia ediyordu. Tüm hikaye uydurma. Çift asla evlenmeyi planlamadı, bu yüzden iptal edilecek bir şey yoktu. Onlarca yıl aksamadan bunu başardılar ve şu anda da planları yok. Dedikoducu Polis elbette sahte hikayeyi bozdu.

Geçen Mayıs, gazeteyi yanlış ifade ettiği için tutukladık. Hawn, Russell tarafından 'terk edildi' . Gülünç hikaye, Russell'ın telefonda Hawn'dan ayrıldığını iddia etti, ancak Russell'ın uzun vadeli aşkını neden 'terk ettiğine' dair herhangi bir açıklama yapmadı. Her şeye rağmen, Dedikoducu Polis o sırada yanlış anlatıyı reddetti. Bir yıldan fazla bir süre sonra, magazin dergisinin ne kadar yanlış olduğu açıkça ortadaydı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.