Bir yıl önce, bir tabloid iddia edildi George Clooney Karısına “fırtına gibi geldi”, Amal ve ikizlerini güvenli bir eve götürdü. Bu asla olmadı. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında düzeltti. Şimdi, 365 gün sonra, magazin gazetesinin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı anlaşılıyor.

5 Haziran 2019'da National Enquirer iddia edilen George ve Amal Clooney 500 milyon dolarlık boşanma davası açtı aktörün karısının üzerine çıkmasının ardından. Yayın, George’un bunu yapma nedeninin Amal’ın siyasi çalışmalarının ailelerini terörist tehditlerle tehlikeye atması olduğunu iddia ediyordu.Sözde bir kaynak dergiye şunları söyledi: 'George, karısının insan hakları için zorlu çabalarının çocuklarını riske atmasına sinirlendi.' Sözde kaynak, oyuncunun çiftin ikizlerini 24 saat gözetim altında bulundukları Sardunya'daki evlerine götürdüğünü ekledi. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'George bununla çok zor anlar yaşıyor ve bu evlilikte büyük bir sürtüşmeye neden oluyor' dedi.

Sahte ihbarcı, Amal IŞİD'e karşı davasıyla savaşırken George'un 'Sardunya'daki villada başını aşağıda tuttuğunu' devam etti. Şüpheli kaynak gazeteye, 'Sürekli kaygıyla yaşıyor ... Herkes onun ve Amal'ın bu konuda bir uzlaşmaya varmasını umuyor, ancak George, Amal eylemlerini anlayamasa bile hiçbir şansı yok' dedi. İsimsiz kaynak ayrıca, 'George ve Amal için zor bir kaç ay oldu. Bunu herkes görebilir ve şu anda evliliğinin ihtiyaç duyduğu son şey, daha fazla stres ve gerginlik oldu. Bundan kurtulmaları bir mucize olur. '

Hikayedeki tek gerçek, George'un karısı IŞİD'e karşı bir dava açtığı için güvenlik önlemlerini artırmasıydı. Oyuncu ekstra güvenlik ile uğraşmak zorunda olduğundan bahsetti. ile bir röportaj sırasında The Hollywood Reporter ama yine de karısını ve tüm çabalarını destekledi. Hikayenin geri kalanı tamamen uydurma. Dedikoducu Polis aktörün sözcüsü ile konuştu ve sadece hikayenin doğru olmadığını, çiftin de İtalyan adasında mülk sahibi olmadığını doğruladı.

The National Enquirer eşler hakkında rapor verme konusunda kötü bir geçmişe sahip. Ocak 2019'da, çıkış şunu ileri sürdü: Amal Clooney, George'la evinden taşındı ve ikizleri yanına aldı. . Yayın, Amal'ın 520 milyon dolarlık boşanma savaşı sırasında çiftin evinden kaçtığını iddia etti. Hikaye doğru değildi. Gossip Co p, eşlerin iyi olduğuna dair bize güvence veren aktör için bir temsilciyle konuştu.

Dört ay sonra, yayın iddia edildi George doğum gününde Amal tarafından terk edildi. . Dan beri Dedikoducu Polis zaten eşlerin sorun yaşadığına dair sahte anlatıyı düzeltti, bu hikayeyi de çürütmek zor değildi. Tabloid sadece bilgisizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.