Geçen yıl bir tabloid iddia edildi İnanç Tepesi ve Tim McGraw 165 milyon dolarlık boşanma davası açıldı. Açıkçası çift hiç boşanmadı. Dedikoducu Polis Çıktığında sahte hikayeyi bozdu ve çift hala birlikte olduğu için, magazin dergisinin ne iddia ettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı anlaşılıyor.

22 Mayıs 2019'da güvenilmez magazin dergisi, TAMAM MI! , iddia edildi Hill ve McGraw’ın bölünmesi, yıllarca süren 'kavgalar, sırlar ve yalanlardan' sonra an meselesiydi. Sözde bir kaynak gazeteye şunları söyledi: “Resmi olarak kısa bir süre sonra bitirirlerse kimse şaşırmazdı, özellikle aylardır pratik olarak ayrı hayatlar yaşadıkları için. Vızıltı şu ki, sadece evrak işlerini kimin önce dosyaladığıyla ilgili. 'Sözde içeriden biri, ülke şarkıcıları arasındaki sorunlardan birinin kıskançlık olduğunu iddia etti, çünkü McGraw sözde çok 'çapkın' idi ve bu da Hill'i diğer kadın sanatçılarla çalıştığında kıskandırdı. İsimsiz ihbarcı, 'Faith, kadınların kendilerini her gösteride ona fırlatması fikrinden hoşlanmadığını açıkça ortaya koydu ve evden ayrılma konusunda bu kadar istekli olursa, ayrı zamanlarını kalıcı hale getirebileceğini söyledi,' diye devam etti.

Sözde içeriden biri, Hill'in de çapkın olduğunu ve McGraw'a endişelenmesi için bir neden verdi ve ikisinin servetleri için savaşacaklarını ekledi. Her birinin değeri yaklaşık 80 milyon dolar (toplam 165 milyon dolar) ve kendilerine ait olanı korumak için diş ve çivi ile savaşmaya hazırlar. Hiçbiri geri adım atmayacak. Görünüşe göre ilişkileri tamir edilemeyecek gibi görünüyor ”dedi anonim kaynak. Hikaye tam olarak bir yıl önce ortaya çıktığı ve country şarkıcıları hala güçlü olduğu için, bunun asla gerçekleşmediği açık.

Bu hikayenin yayınlanmasından birkaç ay sonra çift, 23. evlilik yıl dönümlerini kutladı. McGraw, çiftin tatlı bir gerileme fotoğrafını yayınladı Instagram sayfasında. “Mutlu yıllar bebeğim !! 23 yıl ve önümüzdeki 50 yıl için sabırsızlanıyorum !!! 'Seni seviyorum,' diye yazdı şarkıcı altyazı olarak. Ek olarak, o sırada, Dedikoducu Polis Hill ve McGraw için hikayenin yanlış olduğunu onaylayan bir temsilciyle konuştu.

Bu ilk değildi TAMAM MI! , McGraw ve Hill hakkında saçma iddialarda bulunduğumuz için tarafımızdan tutuklandı. Bu hikaye ortaya çıktıktan beş ay sonra, Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için sahte gazeteyi çürüttü McGraw ve Hill evliliklerini kurtarmak için yeminlerini yeniliyorlardı. . Sahte hikaye, çiftin evliliğinin çatlamaya başladığını iddia etti ve zorlu bir dönemden sonra ikili, yeminlerini yenilemeye karar verdi. Bir kez daha, derginin iddialarını destekleyecek önemli bir kanıtı yoktu. Ayrıca, Dedikoducu Polis zaten ülke yıldızının evliliği hakkında yanlış olduğu için yayını düzeltmişti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.