Geçen yaz, Harry Potter söylendiğinde hayranlar çıldırdı Tom Felton ve Emma Watson muhtemelen çıkıyorlardı. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve tamamen sahte olduğunu gördü. Eski oyuncular çok yakındır, ancak bu güçlü bir arkadaşlıktır ve başka bir şey değildir. İşte hikayeye bir bakış.

Tom Felton ve Emma Watson’ın Büyülü Romantizmi?

365 gün önce TAMAM MI! Dergi 'Emma ve Tom: Arkadaştan Daha Fazlası mı?' başlıklı bir hikaye yayınladı. Magazin iddia etti Emma Watson ve Tom Felton çıkıyordu . Bu makale, Felton, Watson'a gitar çalmayı öğrettiği Güney Afrika'da takılan ikilinin Instagram gönderisini paylaştıktan sonra yayınlandı. Yarım yamalak bir kaynak dergiye, bunun 'ikilinin sosyal medya gönderilerinin ilk kez dillerin sallanmaya başlaması ... ve bunun olmasını gerçekten umuyoruz' olmadığını söyledi.sind Tim und Glaube Scheidung

Tom ve Emma’nın Yakın İlişkisinin Arkasındaki Gerçek

Ancak, Dedikoducu Polis eğer ikisi çıkıyor olsaydı, daha güvenilir çıkışlar tarafından kapsanacağını kaydetti. Artı, ikisi pratik olarak birlikte büyüdüler. İngiliz yıldızlar, 2000'den beri kendi karakterleri Draco Malfoy ve Hermoine Granger'ı canlandırdılar, bu yüzden ikisinin çok sıkı bir dostluğa sahip olması sürpriz değildi. Geçen Kasım, dostum Harry Potter alum Rupert Grint bir röportajda ayrıca şunları söyledi: Watson ve Felton'ın bir tür 'kıvılcımı' vardı ancak bunun 'oyun alanı aşkına' benzediğini açıkladı.

Bunlara ek olarak, Watson bekar olma isteğinden bahsetti şimdilik ve kendini 'kendi kendine partner' olarak tanımladı. Görünüşe göre aktris kimseyle çıkmak istiyormuş. Genel olarak, Dedikoducu Polis Watson ve Felton'un çok yakın arkadaşlardan daha fazlası olduğunu gösteren önemli bir kanıt bulamadı. Bu Watson'ın ilk kez yanlış bir şekilde eski biriyle bağlantılı olması değildi. Harry Potter kostümler.

Tabloids Daha Önce Emma Watson Hakkında Yanlış Oldu

Üç yıl önce National Enquirer önerildi Emma Watson her gece Robert Pattinson ile konuşuyordu. . Sahte haber, eski kostarların platonik arkadaş olmaktan uzun vadeli olma konusunda ciddi olan tam teşekküllü bir çifte geçtiğini iddia etti. Dedikoducu Polis ancak güvenilir bir Pattinson kaynağı bunun doğru olmadığını söyledi.

jennifer aniston und jason sudeikis

Gazeteler ayrıca Watson'ın bir 'diva' olduğunu ve birlikte çalıştığı diğer aktrislerle sorunları olduğunu ima etmeye çalıştılar. Bu yılın başlarında, tutuklandık Yaşam tarzı iddia etmek için Watson için basın turunu atladı Küçük Kadınlar çünkü kostarlarıyla anlaşmazlık yaşıyordu. Güvenilmez dergi, Watson'ın filmdeki kızlardan biriyle 'çıkardığını' ve rol arkadaşlarının 'yüksek ve kuru' bıraktığını iddia etti. Dedikoducu Polis Konu hakkında açıklama almak için Watson'a yakın bir kaynağa ulaştı ve tüm önermenin yanlış olduğundan emin olduk.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.