İkonik Dolly Parton dün 75 yaşına girdi, ama bunu nasıl kutladı? Geçen ay bir tabloid, country şarkıcısının büyük ve pahalı bir doğum günü partisi planladığını iddia etti. Dedikoducu Polis rapora ve ünlü ünlünün özel gününü nasıl geçirdiğine bir göz atıyor.

Dolly Parton’un Büyük Doğum Günü Kutlaması

Göre National Enquirer Dolly Parton herkes kadar endişeliydi 2020'ye hoşçakal öpücüğü vermek ancak bunu 'şık' yapmayı planlıyordu. Tabloid, şarkıcının en yakın arkadaşlarını ve hayatının her yönünden herkesin olumlu bir şeyi kutlamasını istediğini iddia etti. Yayın, uzun süredir eğlencenin bunu gerçekleştirmek için bir milyon dolar ayırdığını iddia etti.Makaleye göre görkemli toplantı Dollyland'da yapılacak ve birkaç önemli konuğu içerecek. Ülke efsaneleri Reba McEntire, Willie Nelson, Garth Brooks, Trisha Yearwood, Faith Hill ve Tim McGraw, sözde katılacakları raporda bahsedilen birkaç isim arasındaydı. Kaynaklar ayrıca Parton’un 'münzevi' kocası Carl Dean'den de bir görünüm olacağını ortaya çıkardı. Yayın, '9'dan 5'e' şarkıcının olayı 'kariyerini yakın zamanda tamamlayacağının bir işareti' olarak görmediğini de ekledi.

Dolly Doğum Gününde Aslında Ne Yaptı?

Artık şarkıcının doğum günü gelip gittiğine göre, Dedikoducu Polis hikayeyi daha da netleştirebilir. Dolly Parton’ın doğum günü planlarının ne olduğu konusunda pek çok yanlış anlama vardı. Başka bir tabloid, şarkıcının yapacağını iddia etti Playboy için poz dönüm noktası doğum gününü anmak için. Ancak o sırada bunun muhtemelen olmayacağını açıklamıştık. Covid-19 kilitleme protokolleri kaldırılmadı ve Parton, Modena aşısı araştırmasına 1 milyon dolar bağışladığı için kurallara aldırmayacağından çok şüphelendik. Ek olarak, Parton'ın küresel bir stadyum turuna çıkacak bu yıl 75. doğum gününü kutlamak için. Aktrisin doğum gününde gerçekte ne yaptığına gelince, Parton Twitter'a gitti. hayranlarına hitap edin ve onun nezaket arzusunu paylaşın Dünyada.

Şarkıcının doğum gününde “milyon dolarlık” bir doğum günü kutlaması yapılmadı. Bu tabloid'in yanlış olması şaşırtıcı değil çünkü Enquirer tarafından yakalandı Dedikoducu Polis Parton hakkında yanlış haber yapmaktan önce. Geçen Mayıs, gazete Dolly Parton'ın bir daha asla şarkı söylemeyecektim . İki ay önce, tabloid, Parton’un kocasını iddia etti. ona daha sadık olmasını istedi . Dedikoducu Polis efsanevi şarkıcı hakkındaki bu saçma raporları reddetti. Elbette meleksi sesi ve yıllarca kocasına sadık kalmasıyla bizi hala şereflendiriyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Bill ve Hillary Clinton Boşanma İçin 'Hazırlanıyor'

Tiger Woods Geri Kazanmaya mı Çalışıyor Ex Lindsey Vonn?

Jennifer Lopez Makyajsız Tamamen Farklı Bir Kişi Gibi Görünüyor

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?

Chris Hemsworth, Jason Momoa Avustralya'da Çekim Yaparken 'Dövüşüyor'?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.