Demi Lovato bugün en iyi şarkıcılardan biri! Lovato’nun güçlü sesi birçok hayranı ayağa kaldırdı ve derin sözleri birçok kişiyi gözyaşlarına boğdu. Ama Disney Channel'daki günlerini unutamayız. Lovato müzikal filmde çığır açtı Kamp taşı ama çoğu kişi onu diziden hatırlayabilir. Bir Şans Sonny . Şarkıcı, bir skeç-komedi gösterisinde önemli bir rol oynayan ana karakter Sonny Munroe'yu canlandırdı. Gösterinin başarısına rağmen, sadece iki sezon sürdü. Lovato, birçok hayranın nedenini merak ettiği gösteriden aniden ayrıldı.

Demi Lovato’nun Yakında Sonny’den Ayrılma Nedeni

Disney şovundaki günlerinde, Lovato birçok şeytanla savaşıyordu. Şarkıcı, Ekim ayında 'fiziksel ve duygusal' nedenlerle gösteriden ayrılmadan önce tedaviye başlamıştı. Şarkıcının müziğine odaklanmak için zaman ayıracağı tedavisini tamamladıktan sonra açıklandı. Lovato, geri döndüğünü ortaya çıkardı. Bir Şans Sonny onun için akıllıca bir seçim olmazdı.İyileşmem için Sonny'ye geri dönmenin sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Kamera önünde olmak beni tedirgin eder, ' oyuncu belirtti . Şov, nihayetinde Sonny’nin eskiz gösterisinin gerçek hayat versiyonuna dönüştürüldü. Rastgele! Disney Channel, şarkıcının kararlarını desteklediğini gösterdi.

Şarkıcı bu konuda açık ve dürüst davrandı

Demi Lovato akıl sağlığı ve ayıklığı ile ilgili mücadeleleri hakkında konuşmaya devam etti . Ayrı bir röportajda Lovato, ihtiyaç duyduğu yardımı arama zamanının geldiğini anlayana kadar ailesinin ve arkadaşlarının geçmişte ona sürekli olarak yardım etmeye çalıştıklarını paylaştı. 'Sonuncusu [için], herkes' Artık ayrılmayacağız, gidiyoruz 'gibiydi. O an,' Tamam, gerçekten yardım almam ve ayıklanmam gerekiyor. 'Diye düşündüğüm andı. Biliyordum. Dibe vurmuştum ve bunu kendim için yapmam gerekiyordu, ' şarkıcı açıkladı .

Devam etti, “Her gün bir savaştır. Her seferinde bir gün almalısın, bazı günler diğerlerinden daha kolay ve bazı günler içmeyi ve kullanmayı unutuyorsun. Benim için [aynı zamanda] fiziksel sağlığım üzerinde çalışıyorum, bu da önemli ve zihinsel sağlığım üzerinde de çalışıyorum. '

Şimdi, Demi Lovato kendine daha çok odaklandı ve en tutkulu olduğu şeye geri döndü: müziğine. Ayrıca oyunculuk köklerine geri döndü ve Netflix filminde rol alacak. Eurovision . Son olarak Lovato, çok övgü topladığı Super Bowl LIV'de 'The Star-Spangled Banner' ın bir yorumunu seslendirdi.