Geçen yıl bir tabloid bunu iddia etti Christina Aguilera nişanlısından ayrılıyordu Matthew Rutler . Dedikoducu Polis çıktığında hikayeye baktı. İşte hikayeye ve ikisinin bugün nerede durduğuna bir bakış.

Christina Aguilera ve Matthew Rutler Çıktı mı Dedi?

2019 yılında Star Aguilera'nın söylediği bir rapor yayınladı Rutler ile işleri bitiriyordu ve anlatıyı desteklemek için isimsiz bir kaynağın sözlerini kullandı. İçeriden biri, çiftin bir süredir 'ayrı yaşadığını' ve birbirlerinden sıkıldığını iddia etti. Kaynak ayrıca, ikisinin 'çocuklarla bir şeyler yapacağını', ancak 'birbirlerine söyleyecek çok az şeyleri olduğunu' ortaya koydu.Yayın daha sonra, görünüşe göre çifti parçalayan şeyleri ayrıntılarıyla anlatmaya başladı. Dergi, pop şarkıcısının iddia edilen pahalı zevklerinin ve artan kredi kartı faturalarının çiftin ilişkisini zorladığını iddia etti. İçeriden biri ayrıca, Aguilera’nın 'divaya benzer tavrının etkileşimi uçurumun eşiğine getirdiğini' de ekledi.

Xtina ve Rutler Bugün Nerede Duruyor?

Dedikoducu Polis Geçmişte magazin dergisinin güvenilmezliği nedeniyle ortaya çıktığında anlatıyı bozdu. Şimdi, bir yıl sonra, derginin hikayesinin yanlış olduğu daha da açık. Aguilera ve Matthew Rutler bu yılın başlarında birlikte görüldü Disneyland'ı ziyaret eden kızlarıyla birlikte. Dedikoducu Polis ayrıca birkaç makale düzeltildi Bu, ikisinin Aguilera dedikodusunun son toparlamasında ayrıldığını veya sorunları olduğunu iddia etti. 'The Voice Within' sanatçısı Rutler ile olan ilişkisi konusunda özel olsa da, sevgilisi için ara sıra yaptığı doğum günü gönderisinde aşktan başka bir şey ortaya çıkmıyor. Sonuç olarak, Aguilera Rutler'la hala çok fazla ve çift gayet iyi gidiyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Doğum günün kutlu olsun aşkım! ?? Seninle birlikte dünyayı gezmek ve görmek, güzel ailemize değer vermek ve seni sevmek en sevdiğim şeylerden birkaçı. Daha fazlasını bekleyemem. xx @m_rutler

Tarafından paylaşılan bir yayın Christina Aguilera (@xtina) 5 Nis 2020, 17:39 PDT

Christina Aguilera Hakkında Daha Fazla Sahte Hikaye

Gelince Star , sık sık çürütülen dergi, geçmişte şarkıcı hakkında düzelttiğimiz birkaç sahte hikaye uydurdu. İki yıl önce aynı tabloid, Aguilera’nın Rutler ile nişan kapalıydı . Sözde arkadaşların, şarkıcının yüzüğü olmadan görülmesi nedeniyle çiftin ilişkisinin sona ermesinden 'korktukları' bildirildi. Aynı hikayeyi kaç kez duyduk? Bir kişinin her gün her saniye yüzük takmamasının milyonlarca mantıksal nedeni vardır. Dedikoducu Polis o sırada sahte raporu bozdu.

Yayın ayrıca Aguilera'nın etiketine düştü Onun kötü tavrı yüzünden. Aguilera’nın kampında bize hikayenin gerçek olmadığını söyleyen bir kişiyle görüştük. Dedikoducu Polis eski Disney yıldızının züppe bir diva olduğu fikrini de düzeltti birkaç kez önce .

Was ist zwischen Blake Shelton und Miranda Lambert passiert?

Sonuç olarak, şarkıcı hakkındaki haberler söz konusu olduğunda magazin dergilerine güvenilemez.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.