Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Charlize Theron ile randevuya gidiyordu Trevor Noah . Hikaye yanlıştı. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında bozuldu. İkisi çıkmadığına göre, magazin gazetesinin ne anlatmaya çalıştığı hakkında hiçbir fikri olmadığı açık.

26 Mayıs 2019'da, Yaşam tarzı , iddia etti Noah nihayet Theron'a aşık olduğu için harekete geçmeye karar verdi ve ona çıkma teklif etti. . Güney Afrikalı yerliler yıllardır dostça davrandılar ve hatta ortak vatanlarındaki gençleri güçlendirmek için 2017'de bir kampanya için işbirliği yaptılar. Ancak yayın, 'ya bir ilişkide olduğu ya da bağlanamayacak kadar anne olmakla meşgul olduğu' için geçmişte bu ikisi için 'zamanlamanın asla doğru olmadığını' iddia etti.Neueste Nachrichten zu Gwen Stefani & Blake Shelton

Sözde bir kişi, çıkışa Noah'ın sonunda 'Charlize'ye çıkma teklif etme cesaretini aldığını ve elbette evet dedi' dedi. Ne yazık ki bu asla olmadı. Charlize Theron, Trevor Noah tarafından asla çıkma teklifinde bulunulmadı. Hikayenin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçti ve ne Theron ne de Noah 'randevu' denen şey hakkında konuşmadılar. Ayrıca, Dedikoducu Polis Hikayenin uydurma olduğunu Theron'a yakın bir kaynaktan öğrendi. Ayrıca Noah'ın kampından ikisi arasında hiçbir şey olmadığını teyit eden bir kişiyle görüştük.

Bunlara ek olarak, Noah o sırada Jordyn Taylor ile bir ilişki içindeydi. . Theron'a gelince, oyuncu geçen ay 'gerçekten havalı bir adamla' çıktığını paylaştı. Belki bir ay önce bir randevuya gittim. Harika bir randevum vardı, sana söylemeliyim. Harika bir randevum vardı. Bu adam beni etkiledi 'aktris Howard Stern ile yaptığı röportaj sırasında Sirus XM Radyo şovu . Dahası, Yaşam tarzı konu Theron’un aşk hayatı hakkında haber yapmak olduğunda kötü bir geçmişe sahip.

wird Smith und Margot Robbie zusammen

Haziran 2018'de, tabloid yanlış bir şekilde iddia edildi Theron, Alexander Skarsgard ile çıkıyordu. . Sahte hikaye, ikisinin geçmiş aşklarını 'yeniden alevlendirdiğini' ve ikisinin film setindeyken sürekli olarak birbirleriyle 'takılıp flört ettiklerini' iddia ediyordu. Flarsky . Bu doğru değildi. Hikaye, filmin yapımı tamamlandıktan altı ay sonra ortaya çıktı. Dedikoducu Polis kötü zamanlanmış yanlış anlatıyı ortaya çıktığında reddetti.

Nisan 2019'da dergi ısrar etti Ben Affleck’in arkadaşları onun Theron veya Halle Berry ile çıkmasını istedi. . Çıkış, oyuncunun arkadaşlarının Affleck'in yeni bir başrol oyuncusu bulması için 'istekli' olduğunu ileri sürdü. Bu gerçeklerden daha fazla olamazdı. Dedikoducu Polis Affleck'in bir sözcüsünü kontrol etti ve bize hikayenin yanlış olduğunu garanti etti. Magazin dergisinin bu konuda Charlize Theron’un aşk hayatı veya Trevor Noah’nın aşk hayatı hakkında hiçbir bilgisi olmadığı açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.