Brendan Fraser 1990'larda sevilen bir oyuncuydu ve iyi bir sebepten dolayı. Eşit derecede çocuksu ve yakışıklıydı, saçma komediler ve dönem dramaları arasında kolayca geçiş yapıyordu. Ancak başarılı ve güvenilir bir isim olarak kendini kanıtlar kurmaz, hemen hemen ortadan kayboldu. Brendan Fraser'a ne olduğunu ve ne zaman - eğer varsa - onu tekrar ekranda görmeyi bekleyebileceğimizi öğrenin.Brendan Fraser En Çok Bilinen Nedir?

52 yaşındaki Brendan Fraser, 1990'da Seattle'daki Cornish College of the Arts'tan mezun olduktan sonra oyunculuk kariyerine başladı. İlk film bölümü 1991'deki bağımsız filmde kabadayı bir denizciyi canlandırıyordu. İt dalaşı . Ertesi yıl, kült komedide başrol oynadı. Encino Adam .Fraser, 90'larda birlikte oynadığı istikrarlı çalışmayı sürdürdü Matt Damon içinde Okul Bağları ve Adam Sandler içinde Airhead'ler . Ancak ilk büyük başarısı 1997’lerde George rolüyle geldi. Orman George . Daha sonra 1999'da başrol oynadığı bonafide aksiyon yıldızına mezun oldu. Rachel Weisz içinde Mumya . Başarılı bir franchise yaratan orijinal filmden bir klibe göz atın:Russell Wilson Verlobter Ashton Meem

Brendan Fraser’ın Film Kariyerine Ne Oldu?

2000'li yıllar boyunca Fraser, eleştirmenlerce beğenilen film de dahil olmak üzere bir dizi filmde rol aldı. Crash . Ancak bu projelerin hiçbiri, Mumya ve sonra sahne ışıkları sönmeye başladı.

2018 yılında GQ profili, Fraser düşük profilini bir dizi farklı soruna bağlar. Yeni başlayanlar için, fiziksel talepler Mumya dizi vücudunu mahvetti. Yedi yıldır hastanelere girip çıkmıştı, omurgasında çok sayıda ameliyat, kısmi diz protezi ve yaralı ses telleri için tedavi gördü.

'Bir at gibi hissettim Hayvan Çiftliği , kimin işi çalışmak, çalışmak ve çalışmaktı, 'dedi Fraser. “Orwell, bence proletarya olan bir karakter yazdı. Bütünün iyiliği için çalıştı, soru sormadı, onu öldürene kadar sorun çıkarmadı. 'Showtime’da rol aldığı zaman İlişki Fraser, 2016 yılında AOL yıllardır ilk röportajı için. Asık suratlı tavrı farkedilmeden gitmedi - aslında 'üzgün Brendan Fraser' memesine yol açtı. Sahne arkasında gerçekte ne olduğunu bilen biri olsaydı, klipte kıkırdama hakkında ikinci düşünceleri olabilirdi.

Fraser’ın annesi salonun önüne oturmadan birkaç gün önce kanserden öldü. AOL seyirci. Fraser, Annemi gömdüm, dedi. Sanırım yas tutuyordum ve bunun ne anlama geldiğini bilmiyordum.

Demi Moore und Ashton Kutcher Interview

Yaşam, genel olarak yıldız için bir meydan okuma olmuştu, “Ev değiştirdim, boşandım” diye devam etti. Bazı çocuklar doğdu. Demek istediğim, doğdular ama büyüyorlar. Siz onlardan geçene kadar hazır olmadığınız şekillerde sizi şekillendiren ve şekillendiren şeylerden geçiyordum. '

Fraser ayrıca istenmeyen bir cinsel ilerleme nedeniyle travma geçirdiğini de ortaya çıkardı. Dergiye, 2003 yılında Hollywood Foreign Press Association'ın eski başkanı Philip Berk tarafından Beverly Hills'te bir öğle yemeğinde saldırıya uğradığını söyledi. Bay Berk iddiaları yalanladı, ancak Fraser deneyim hakkında görünüşte gerçek bir açıklama yaptı.

'Kendimi hasta hissettim' dedi. Küçük bir çocuk gibi hissettim. Boğazımda bir top varmış gibi hissettim. Ağlayacağımı sandım. '

'Depresyona girdim,' diye devam etti. 'Kendimi suçluyordum ve sefil bir haldeydim - çünkü' Bu adamın ulaştığı bir şey değil ve bir duyguyu atlattı. 'O yaz geçti ve bundan sonra ne üzerinde çalıştığımı hatırlayamıyorum. '

Fraser, saldırısıyla halka açılmanın eğlence sektörü tarafından kara listeye alınmasına yol açtığını kesin olarak söyleyemez. Ancak sezgisi ona birbirlerine bağlı olduklarını söyler.

In welchem ​​Alter ist Bob Marley gestorben?

Fraser, 'Kariyerinizde telefon çalmıyor ve kendinize nedenini sormaya başlıyorsunuz,' dedi. 'Pek çok nedeni var, ama bu onlardan biri miydi? Sanırım öyleydi.'

Brendan Fraser Bugün Ne Yapıyor?

Fraser, 2008 yılında on yıllık karısı Afton Smith'ten boşandı. Şu anda New York banliyösünde, Smith'in Connecticut'taki evinin yakınında (burada üç oğlunun velayetini elinde bulunduruyor) yaşıyor.

Son yıllarda televizyon rolleriyle meşgul oldu. Fraser şu anda DC Comics tabanlı dizide Robotman olarak bilinen Cliff Steele'i oynuyor. Doom Patrol . 2019 yılında verdi Syfy Tel Neden role çekildiğine dair bazı düşünceli cevaplar.

'Bence bu [gruba] böyle bir sempati uyandıran bir hikaye, dedi. '[Cliff’in] erkekliği zehirlidir. Hatta narsisttir. Başka bir deyişle, o pek iyi bir adam değil. Bir insan olarak gelişmek için uzun bir yolu var ve katıldığı yolculuk bu. '

Bilder von Steve Harvey Ex Frau

Aşağıdaki tam röportajı inceleyin:

Fraser ayrıca büyük ekranda bir geri dönüş için hazırlanıyor. Ocak 2021'de, Son teslim tarihi aktörün Darren Aranofsky’nin başrol oynayacağını açıkladı. Balina . Aynı adlı 2012 oyununa dayanan film, genç kızıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışan 600 kiloluk bir eşcinsel erkeğin hikayesini takip ediyor. Çıkış tarihi hakkında bilgi yok, ancak sağlam bir performansın eski A-lister için büyük bir geri dönüşe yol açabileceğinden şüpheleniyoruz.