Geçen yıl bir tabloid bunu bildirdi Jennifer aniston ve Brad Pitt Meksika'da evlendi. Dedikoducu Polis Bu saçma söylentiyi tekrar gözden geçirmezsek ihmal edilmiş oluruz. Hikayeye ve hesabın ortaya çıkmasından bu yana olanlara bir göz atalım.

Brad Pitt, Jennifer Aniston'ı Düğünle Şaşırttı mı?

On iki ay önce, KB devam eden Aniston-Pitt birleşmesini eski çiftin iddia ettiği bir başka seviyeye taşıdı. Meksika'da gizlice evli Yeni Yıl tatili boyunca. Gazete gazetesi, eski eşlerin en yakın arkadaşlarının ve ailesinin yalnızca bir avuç dolusu kişinin toplantıya katıldığını iddia etti. Şunu belirtmek isteriz ki, eğer böyle bir şey olsaydı, bunu kastediyoruz, dünyadaki her yer haberlere yer verirdi. Yine de içeriden biri dergiye, Pitt ve Aniston'ın 'tüm geçmiş sorunları birlikte çalıştıklarını ve şu anda sahip oldukları şeyin inanılmaz derecede özel olduğunu' söyledi.Kaynak, Pitt'in evlilikleri ihtiyatlı bir şekilde planladığını, Aniston'ın ise Tulum'da arkadaşlarıyla tatil yaptığını ortaya koydu. 'Tüm arkadaşları onun bir tören planladığı gerçeğiyle ilgiliydi - o bile arardı en iyi arkadaşı Courteney Cox’un onayı , 'Diye ekledi. İsimsiz ihbarda bulunan kişi ayrıca, 'Bir yıl önce, Mahkeme' Kahretsin hayır! 'Derdi, ancak kendisini kanıtladığını gördükten sonra, hepsini bir araya getirmesine yardım etti.' Dedi.

Brad’in Jennifer’a Sözü

Anonim muhbir daha sonra iddia edilen törenin ayrıntılarını açıkladı ve bir koridor yapmak için kuma 22 tiki meşalesinin kurulduğunu iddia etti - her yıl eski sevgililerin birbirini tanıdığı bir tane. Kaynağa göre, oyuncu koridorun sonunda eski karısını bekledi. Aniston ne olduğunu anlayınca gözyaşlarına boğuldu.

Brad bir daha asla yanından ayrılmayacağına yemin etti ve ona en inanılmaz yüzüğü takdim etti. Jen yaptığımı söyledikten sonra, ay ışığı altında U2’nin 'Sweetest Thing' şarkısına dans ettiler.

Yalanın Tatlı Bir Şey Yok

Hikaye kulağa ne kadar romantik gelse de hiçbiri doğru değildi. Geçen Ocak'ta Jennifer Aniston, Tulum'da bir plajda zamanını dinlenerek geçirirken, Brad Pitt, Puerto Vallarta'da ülkenin karşı tarafındaydı. Ne yazık ki, magazin gazetesi, eski çiftin her iki üyesinin de aynı anda Meksika'da olduğu gerçeğini aldı ve bu sahte hesabı yarattı, ki bu sık sık olur. Hikaye çıktığından beri, Pitt kısa bir süre Nicole Poturalski ile çıktı Aniston bekardı ve kariyerine odaklandı.

Ayrıca, eski çift yaklaşık yirmi yıl önce boşandı ve dostça şartlarda olsalar da, Aniston ve Pitt temsilcileri herhangi bir mutabakatı tekrar tekrar kapatın ikisinin arasında.

Pitt ve Aniston Tabloid Favorileri

Bunlara ek olarak, KB okuyucularını daha önce Brad Pitt ve Jennifer Aniston hakkında kışkırtıcı hikayelerle dolandırmaya çalıştı. 'Düğün' haberinin yayınlanmasından aylar sonra, aynı tabloid, Brad Pitt'in gizli bir aşk çocuğu vardı . 2019'da çıkış, Pitt ve Aniston'ın nişanlandı. Dedikoducu Polis bu saçma hikayeleri ortaya çıktıklarında çürüttü.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Reba McEntire Erkek Arkadaşı Rex Linn’in Yeme Alışkanlıklarına Kızgın Mı?

Kim Kardashian West Temsilcisi, Söylentilere Yanıt Verdi 'KUWTK' Yıldızı CNN’den Van Jones ile Çıkıyor

Blake Shelton, Gwen Stefani için 'Ucubeler' 'Başka Bir Adamı Kovalıyor'?

Meghan Markle, Prenses Diana’nın Gizli Kasetleri Üzerine Bir ‘Öfke’ mi?

Lori Harvey, Yeni Erkek Arkadaşı Michael B. Jordan ile Babası Steve Harvey’in Tavsiyesini Aldı

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.