Brad Pit t ve Jennifer aniston sonsuza kadar olarak bilinecek en çok konuşulan boşanmış çiftlerden biri tarihte. 2020'de bir tabloid, eski çiftin yalnızca romantizmini yeniden canlandırmakla kalmayıp aynı zamanda Shiloh Jolie-Pitt için bir kardeş evlat edindiklerini iddia etmişti. Dedikoducu Polis hikayeyi tekrar gözden geçiriyor.Blake Shelton und Gwen Stefani Zwillinge

Brad & Jennifer Sonunda Birlikte Bir Bebek Evlat mı Aldınız?

Geçen Mart, KB Pitt ve Aniston'ın bir kız çocuğu evlat edinme sürecindeydi . Bir kaynak dergiye, 'Kendilerinden birini denemekten bahsediyorlar, ancak daha gerçekçi seçenek her zaman evlat edinme olmuştur' dedi ve eski çiftin Pitt'in çocuklarına planları hakkında bilgi verdiğini ekledi.Dergi ayrıca Pitt'in yaptığı Shiloh Jolie-Pitt'in Angelina Jolie ile paylaşıyor , yeni bir kardeş edinme konusunda en heyecanlı olanıydı. Dedikoducu Polis okuyuculara Shiloh'un beş kardeşi olduğunu hatırlatmak ister, ancak içeriden biri gencin babasına 'bebek malzemeleri alışverişi yapmak için' katıldığını iddia etti. Tahmin eden kişi, Pitt ve Aniston'ın, 'onları tekrar bir araya getirmede önemli bir rol oynayan' uzun süreli arkadaşları George Clooney'den sonra kızlarına Georgia adını vereceğini de sürdürdü.

Jennifer Aniston ve Brad Pitt Bir Araya Gelmiyor

Dedikoducu Polis o zamanki saçma raporu düzeltti Burada kırık bir rekor gibi görünmekten nefret ediyoruz, ancak Jennifer Aniston ve Brad Pitt tekrar bir araya gelmiyor. İkisi olağanüstü bir iş çıkardı arkadaşlığı sürdürmek yaklaşık 16 yıl önce boşanmalarına rağmen. İlişkilerinin devam ettiği yer budur. Aniston ve Pitt, ayrılmalarından bu yana ve dürüstçe hayatlarına devam ettiler, magazin dergileri de öyle. Hikayenin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçti ve açıkça hiçbir evlat edinme gerçekleşmedi, Pitt ve Aniston da romantik bir şekilde bir araya gelmedi. Çiftin, özellikle altı kişiden biri olduğunda Shiloh için bir bebek evlat edeceğini ima etmek biraz saçma.Magazinlerin ve Dünyanın Devam Etme Zamanı

Bu dergi sık sık iddia etmeye çalıştı Brad Pitt ve Jennifer aniston birlikte bir aile kuruyoruz. 2020 yılında, KB ayrıca eski çiftin birlikte gizli bir aşk çocuğu vardı . Bundan önce, yayın Pitt ve Aniston'ın bir babymoon için İtalya'ya gitti . Dedikoducu Polis bu yanlış hikayeleri iyice araştırdıktan sonra çürüttü. Dünyanın, bu ikisinin bir çift olarak yeniden bir araya geleceği fikrini bırakmaya hazır olmayabileceğini anlıyoruz, ancak muhtemelen asla olmayacak. Bu tabloidlerin sizi başka türlü düşünmeye ikna etmesine izin vermeyin.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Prenses Beatrice, Kocası Altı Aylık Evlilikten Sonra Boşanıyor

ist Amal Clooney wirklich schwanger

Rapor: Miranda Lambert’in 'Krizdeki' Evliliği'Narsist Kontrol Çılgınlığı' Jennifer Lopez, Alex Rodriguez'i 'İtaatkar Kucak Köpeğine' Dönüştürüyor mu?

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?

auf den ersten Blick matt und bernsteinfarben verheiratet

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?