2020, özellikle ünlüler için kesinlikle hatırlanması gereken bir yıldı. Bazı A-listers için, magazin dergileri boşanma, bebekler ve aşk hakkındaki söylentiler ve hikayelerle acımasızdı. Özellikle sürekli hedef olan iki eğlence Jennifer aniston ve Brad Pitt . Yılın başında, bir dergi eski çiftin birlikte yaşamaya çalıştığını iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeyi tekrar gözden geçiriyor.

Brad Pitt ve Jennifer Aniston Lanet mi?

Ocak ayında, Yaşam tarzı Aniston ve Pitt'in birlikte hareket etmek . Ancak, magazin dergisinin kapağı ve beraberindeki makale iki farklı hikaye yayınladı. İlk başta dergi, Pitt'in Aniston'ın yanına taşındığını iddia etti, ancak eserin eski eşiyle birlikte yaşayacak olan oyuncu olduğunu sürdürerek başladı. Kafa karışıklığına ek olarak, isimsiz bir içeriden şöyle dedi: 'Yeniden bir araya gelmelerinin ilk garipliğini aştıktan sonra işler hızla ilerledi. Çok rahat bir ilişki içine girdiler. Ve Brad hiç vakit kaybetmek istemiyor. Yine ciddileşiyor, bu yüzden neden birlikte yaşamaya karar verdiler! 'Brad ve Jennifer’ın Aşka İkinci Şansı

Kaynak, Aniston ve Pitt 'eski yerlerini geri almakla ilgili şaka bile yaptılar, orada tekrar yaşamanın, zamanda geriye gitmek gibi ne kadar tuhaf olacağını' söyledi. Muhbir açığa çıkardı Arkadaşlar aktris ve Truva oyuncu 'yeni bir ev almayı ve yeni anılar yaratmayı tercih edeceklerine' karar verdi.

Elbette, Angelina Jolie Bundan 'Mutlu Olmadı'

Jen, Brad’in çocuklarıyla vakit geçireceği için çok heyecanlıydı. Jen, Brad'le nereye giderse gitsin, çocukların kendilerini rahat hissetmelerini ve kendilerine ait bir alana sahip olmalarını sağlamak istiyor ”diye ekliyor anonim bilgi spikeri. Hikaye daha sonra Angeline Jolie'nin haberlerden memnun olmadığını açıklayarak çok dramatik bir hal aldı. Brad, Jen ile yeniden bir araya gelmesinden memnun olmadığını biliyordu. Onun ve Jen'in birlikte olması fikri, Angie'yi yuttu, ”dedi içeriden biri.

Parça, Pitt ve Aniston'ın halka alışverişi yaptığını ve Meksika'da ikinci kez evlenmeyi planladığını açıklayan kaynakla sona erdi. . 'Şimdi oldukları yerde çok mutlular. Her şey yerine oturuyor ”dedi isimsiz kaynak.

Neueste Nachrichten zu Gwen Stefani & Blake Shelton

Magazin dergileri aynı eski hikayeleri defalarca kullanmaya devam ediyor

Sevmek diğer söylentiler Dedikoducu Polis önceki çifti hakkında düzeltti, bu hesap farklı değildi. Jennifer Aniston ve Brad Pitt tekrar bir araya gelmediler ve kesinlikle birlikte yaşamayı düşünmediler. O zamanlar, makalenin saçma olduğunu doğrulayan Aniston'ın bir sözcüsünün raporunu yayınladık. Pek çok insanın inanması zor olabilir, ancak eski çift arkadaştır ve ilişkilerinin ne kadar ilerlediğiyle ilgilidir.

Buna rağmen, magazin gazeteleri eski eşlerin uzun süredir ölmüş olan aşklarını yeniden alevlendirdiklerine dair yanlış umut yaymaya devam ediyor. 2019 yılında Yaşam tarzı iddia etti Pitt ve Aniston bir bebek evlat edinmek istedim . Dergi ayrıca Pitt ve Aniston'ın Fransa'ya romantik bir gezi yaptı . Gazetecilerin bu yorgun anlatıyı geri dönüştürmeyi bırakmasını umduğumuz kadarıyla, Dedikoducu Polis yine de bu sahte makaleleri ifşa etmeye devam edecek.

Warum war Whoopi Goldberg heute nicht in Sicht?

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Charlize Theron, Brad Pitt'e Hamile miydi yoksa Adam Driver'ın Bebeğiydi?

Rapor: Brad Pitt, Angelina Jolie'yi Hapishaneye Gönderdi

Jennifer Aniston ve Courteney Cox 'Terk' Matthew Perry mi?

Kalbi kırık 'Jennifer Aniston kendini Brad Pitt'e aç bırakıyor mu?

Ryan Seacrest 'Kelly ve Ryan ile Yaşamak' ı Bırakıyor mu? İşte Bildiklerimiz

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.