2015 yılında Jennifer Garner ve Ben Affleck boşanma niyetini açıklayarak herkesi şoke etti. Garner ve Affleck'in boşanması 2018'de kesinleşti, ancak ikisinin hala uzlaşacağına dair söylentiler var. Geçen yıl bir tabloid, eski çiftin tekrar bir araya geldiğini ve Hawaii'de yeniden evlendiğini bildirdi. Ancak, rapor kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geldi, bu yüzden Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi araştırdı. Makaleye ve bulduklarımıza bir göz atalım.Bennifer 2.0'ı mı duyuruyorsunuz?

Geçen yıl bu zamanlarda, Kadınlar Günü cesurca Bennifer'in geri döndüğünü ilan etti çünkü Jennifer Garner ve Ben Affleck birbirlerine aşık oldular birbirleriyle. Dergiye göre, Affleck, Garner'ın hikayenin yayınlanmasından bir ay önce ona bir doğum günü partisi vermesinin ardından soruyu eski karısına attı. Oradan, çıkış, eski çiftin Hawaii düğünleri için ailelerine ve arkadaşlarına 'tarihi kurtarma' kartlarını bile gönderdiğini belirtti.Jennifer Garner İçin Ben Affleck Değişti mi?

Kadınlar Günü bir içeriden alıntı yaptı ve magazin gazetesine Takma ad Oyuncu, Affleck'in bir yıl önce rehabilitasyonda geçirdiği sürenin ardından kaydettiği ilerlemeden çok etkilendi. Kaynak dergiye, Affleck'in 'bir kez daha Garner ve üç çocuğuyla yaşadığını' ve başarılı olduğunu söyledi. Arkadaşlarına her zamankinden daha mutlu olduğunu söyledi ve Ben’in sırılsıklam bir romantik olduğunu söyledi. Evin etrafında bıraktığı aşk notları yazdı ”diye ekledi muhbir. İçeriden bilgi sahibi, Affleck'in Garner'a 'daha iyi bir koca' olacağına söz verdiğini ve eski karısını 'sevmekten asla vazgeçmediğini' açıkladı.

Herkese özür dilerim, Ben ve Jen İyilik İçin Yapıldı

Ne yazık ki, Kadınlar Günü birçok insanın hiçbir şey için umutlanmasına neden oldu çünkü bu asla olmadı. Dedikoducu Polis derginin önermesinin tamamen uydurma olduğunu buldu. Ayrıca, hikayenin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçti ve böyle bir 'düğün' gerçekleşmedi, Jennifer Garner ve Ben Affleck bir araya gelmedi. Affleck'ten ayrılmasının ardından, Garner John Miller ile ilişki içindeydi 2018'den 2020'ye kadar, yani bu sahte rapor çıktığında ikisi çıkıyordu. Affleck'e gelince, Adalet Ligi star 2017'den 2018'e kadar Lindsay Shookus ile çıktı ve bir Şimdi Ana de Armas ile çıkıyor . Garner olsa bile şu anda kimseyle çıkmıyor , Dedikoducu Polis romantik bir Bennifer buluşmasının olmayacağı kesin.Gelince Kadınlar Günü Daha önce Garner ve Affleck hakkında birkaç yanlış rapor uydurduğu için güvenilmez yayına güvenilmemelidir. Geçen yıl dergi şunu iddia etti: Garner ve Affleck bir bebek doğuruyorlardı aktörün bir yıldır ayık olmasını kutlamak için. Çıkış bir kez daha Garner ve Affleck'in 'tekrar bir araya geldiklerini' ve aktrisin hamile olduğunu iddia etti. Bu da başka bir sahte hikayeydi. Gibi Dedikoducu Polis Az önce Garner, o sırada hala Miller ile çıkıyordu ve aktris asla hamile değildi.

Şimdi Bradley Cooper İşin İçinde mi?

Son zamanlarda, dergi onun anlatısını değiştirdi ve Garner'ın Bradley Cooper ile 'gizli yatılılar' . İki eğlencenin çıktığı söylendi birlikte sahilde görüldükten sonra . Kadınlar Günü Cooper'ın sabah erken saatlerde Garner’ın evinden ayrılırken 'yakalandığını' iddia ederek işleri daha da ileri götürdü. Hatta tabloid, Cooper'ın aktrisin evinden gizlice dışarı çıktığı sahte bir kırpılmış fotoğraf bile kullandı. Dürüst olmak gerekirse, Dedikoducu Polis ne kadar çaresizce şaşırmadım Kadınlar Günü bir hikaye satmaktı. Yanlış anlatıyı bozduk ve Garner ve Cooper'ın sadece arkadaş olduklarını açıklığa kavuşturduk.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.