Ardından Demi Moore Anısı Tersyüz , magazin dergileri şunu iddia etmeye başladı Ashton Kutcher misilleme amaçlı bir röportaj planlıyordu. Bu hiç oldu mu? Hayır! Dedikoducu Polis gerçek hikayeye sahip.

Ekim 2019'da National Enquirer Kutcher hakkında 'Demi çukurlu toprak için ateş etmeye hazır' hakkında bir hikaye yayınladı. Makale, Kutcher'in sözde içeriden birinin belirttiği gibi, 'bu savaşı halkın gözünde kazanmanın tek yolunun ateşle ateşle savaşmak olduğuna karar verdiği' için kamuoyunda geri çekildiğini iddia ediyordu. Eski karısıyla gerçekte neler olduğu hakkında her şeyi anlatan bir kitabı tanıtmak için 'bir dizi yüksek profilli ağ röportajı planlıyordu'.Bu tabloid, hikayesinde yalnız değildi. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Sıcaklık aynı ay benzer bir makale yayınladığında Punk’d yıldızı karısı Mila Kunis ile oturup bir röportaj yapmayı planlıyor. Makaleye göre, 'MIla arkasında olmasaydı bunu yapmayı asla kabul etmezdi,' ancak Kunis 'ailesini yok etmeye çalıştığı için Demi'yi bir iki çivi düşürmek istiyor.' Dedikoducu Polis o zamanki duruma yakın bir kaynakla konuştu ve bu hikayenin tamamen kurgu olduğundan emin olduk.

Kunis, aynı kapasitede ortaya çıkıyor. National Enquirer makale. Aslında, Moore'u bir çiviyi düşürmekle ilgili aynı alıntıyı içeriyor. Bu iki magazin dergisi iki farklı şirkete aittir, bu nedenle kendi 'kaynaklarından' ve 'içeriden' aynı alıntıyı nasıl alabilirler? Burada biraz şüpheli bir şey var.

Her iki magazin dergisi de Kutcher'ı hikayesinin intikam kahramanı yapmak istiyor, bu yüzden 'MIla'nın tam desteğini' alıyor. Moore, 'her hareketini izleyen bir kontrol manyağı' ve 'yaş farkı konusunda' güvensiz bir kişi olarak tanımlanıyor. The National Enquirer anılarının kıskanç bir intikam olduğunu iddia ediyor, bu yüzden artık ailesini kurtarmak Kutcher'a kalmış. Gerçekte, Moore'un kendisine göre, her şeyi anlatmak anı. O anı da asla gün yüzüne çıkmadı. Temasta söz konusu tabloid'in kardeş dergisi, Brad Pitt'in her şeyi anlatmak , hiç yaşanmadı. Jennifer Aniston sürekli olarak her şeyi anlatan söylentilerin konusu , Dedikoducu Polis bu hikayeleri rutin olarak bozuyor.

Gerçek şu ki, Kutcher herhangi bir şeyi anlatmayı planlamıyor. Gazetenin hikayeyi yayınlamasından bu yana geçen dokuz ayda hiçbir şey olmadı, ne de docket üzerine yapılan bir dizi röportaj gibi bir şey. Büyük oturma röportajları genellikle birden fazla ağda gerçekleşmez ve magazin dergisi bunun özel olarak herhangi bir ağda olacağını söylemez. Gerçek bir her şeyi anlatan kitap veya röportaj, ağır bir şekilde planlanacak ve böyle bir Kutcher'ın her şeyi anlatan hiçbir ipucu olmadan reklamı yapılacak, bu hikayenin sahte olduğunu ve hala da olduğunu söyleyebiliriz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.