Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Angelina Jolie diye sordu Keanu Reeves bir randevuda. Tabii ki sözde tarih hiç olmadı. Dedikoducu Polis düzmece hikaye geldiğinde ve geriye dönüp baktığında, tabloid'in ne hakkında konuştuğuna dair hiçbir fikri olmadığı aşikar.

William und Kate schwangere Zwillinge

12 Haziran 2019'da, Star Angelina Jolie'nin tekrar aşkı bulmaya hazır olduğunu iddia etti, ve onu Keanu Reeves ile bulmak istedi . Güvenilmez dergi, aktrisin gözlerini gördüğü konusunda ısrar etti. John Wick 44. doğum gününe yaklaşırken yıldız. “Doğum günü bir dönüm noktası ve bir ilişkiye başlamak için doğru zaman gibi geldi. Bir sözde kaynak çıkışa yaptığı açıklamada, Brad [Pitt] ile ilk tanıştığından beri bir erkek için bu kadar heyecanlı olmamıştı ”dedi.Yayın, Jolie'nin 2017 yılında, oyuncunun annesi Patricia'nın yaşadığı Los Angeles'ın aynı semtinde bir ev satın aldığında Reeves'le tanıştığını iddia ediyordu. “Pek çok ortak yönleri olduğunu keşfettiler ve cazibe oradaydı. Patricia, Keanu'nun bunca yıldan sonra nihayet yerleştiğini ve Angelina’nın aileye tam uyum sağlayacak birini görmeyi çok isterdi ”dedi.

Sözde kaynak devam etti, “Keanu ona kelebek veriyor! Ne de olsa, o sadece onun tipi - sinirli ve biraz da haydut. Artı, onun muhteşem olduğunu düşünüyor. ' İsimsiz içeriden biri, aktrisin Reeves'in annesinden randevuyu ayarlamasını isteyemeyecek kadar gergin olduğunu ve böylece aktörle 'ortak bir arkadaşı' olmasını istediğini belirtti. 'Evinde samimi bir akşam yemeği istiyor ve Keanu ile yalnız kalabilmeleri için onu vaktinden önce hazırlaması için bir şef ayarladı,' diye devam etti şüpheli içeriden.

John Wick ve Lara Craft arasında bir romantizm hayal edebiliyor musunuz? Ne kadar havalı olsa da, asla olmadı. Hikaye bir yıl önce ortaya çıktı ve bu sözde romantizm hakkında şovmenlerden hiçbirinden söz edilmedi. Ayrıca, Dedikoducu Polis Gönderilen beyanı bizimle paylaşan Reeves temsilcisine ulaştı Star magazin dergisi hikayesini yayınlamadan önce. Oyuncunun temsilcisi şunları söyledi:

“Onlara gönderdiğim ifade bu: Hikayeniz tamamen yanlış ve hiçbir gerçeğin temeli yok. Bu olay asla gerçekleşmedi. Bir kez daha, yalnızca finansal kazanç sağlamak için satışlarınızı artırmak için yalan üretiyor ve icat ediyorsunuz. '

Ek olarak, bu, magazin dergilerinin Reeves ve Jolie’nin kişisel yaşamları hakkında ilk kez yanılmaları olmayacaktı. Şubat 2019'da, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star haksız yere iddia etmek için Angelina Jolie, Sean Penn ile çıkıyordu . Gazete, Jolie'nin eski kocası Brad Pitt'e Charlize Theron ile olan sözde romantizmi için geri dönmeye çalıştığını iddia etti ve Penn ile intikam olarak çıkmaya karar verdi. Çarpık ve dramatik hikaye bir film için mükemmel olurdu ama gerçekte bu doğru değildi. Dedikoducu Polis Jolie'nin Penn ile çıkmadığını, Pitt'in de Theron'la romantik bir ilişkisi olmadığını öğrendi.

Geçen ay debunk yaptık Star Kardeş satış noktası, TAMAM MI! , yanlış ifade ettiği için Keanu Reeves, Alexandra Grant ile 'nihayet nişanlandı' . Ancak iddiasını destekleyecek kanıt yok ve Reeves sözcüsü ile onaylayan Dedikoducu Polis öykünün uydurma olduğunu, sahte raporu ifşa etmekle hiç vakit kaybetmedik.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.