Angelina Jolie ve Justin Theroux hiç çıkmadı, ama bir yıl önce bugün bir tabloid, ikisinin bir romantizm geliştirdiğini iddia etti. Dedikoducu Polis o sırada raporu çürüttü. 12 ay sonra, hikayeyi reddetmemizde haklı olduğumuz açık.

Yaşam tarzı söylentiden sorumluydu. Magazin iddia etti Jolie ve Theroux 'birbirlerine karşı hisler geliştirmeye başladılar' yaz boyunca New York'ta bir dizi sinsi akşam yemeğinden sonra. Çıkışa göre, ikisi bir proje hakkında konuşmak için başlangıçta üsse dokunmuşlardı, ancak kısa süre sonra aralarında başka bir şey olduğunu fark ettiler.Sözde bir kaynak dergiye, Theroux'nun hayırseverliğe olan tutkusu tarafından büyülendiğini, Jolie'nin ise 'tuhaf mizah anlayışına' düştüğünü söyledi. Hatta içeriden biri, oyuncunun her şeyi Theroux'nun eski karısı Jennifer Aniston'a karşı 'zekice yönettiğini' ve 'potansiyel yeni aşk' ın sadece bir bonus olduğunu iddia etti. Sözde 'en iyi korunan sır' olan şey için, kaynak şaşırtıcı bir şekilde gevşekti ve Jolie'nin ilişki konusunda utangaç olmadığını iddia etti.

Gibi Dedikoducu Polis o sırada, magazin gazetesinin, gerçekleri kontrol etme zahmetine girmeden, sadece Jolie'nin Theroux'u 'baştan çıkarması' hakkındaki bir önceki makalesinden yararlanmaya çalışıyordu. Theroux'nun sözcüsü, ikisinin romantik ya da profesyonel olarak asla birlikte çıkmadıklarını açıklığa kavuşturmak için bizimle kayda geçti. Ayrıca söylentiyi, onu yalanlayan Jolie'ye yakın kaynaklarımızdan biri tarafından yayınladık.

Ayrıca Jolie, New York'ta olduğu varsayılan tarihlerin gerçekleştiği söylenirken Londra ve Los Angeles arasındaydı. Buluşmalar gerçekleşmiş olsa bile, her iki yıldızın da restorana girerken veya çıkarken fotoğraflanmaması bir mucize olurdu, özellikle de Jolie'nin sözde ilişki konusunda utangaç olmadığı için.

On iki ay sonra, ikisi hâlâ romantik olarak birbirine bağlanmamıştı. Yaşam tarzı görünüşe göre bu anlatıdan vazgeçti ve Jolie'yi diğer oyunculara atamaya devam etti. Daha geçen ay, tabloid yanlış bir şekilde bunu bildirdi Jolie, Chris Hemsworth’ün evliliğinde sorun yaratıyordu. . Hatta 'anında bağlantı' hakkında benzer satırlar ve Aniston ve Brad Pitt'in de dahil olduğu duruma atıfta bulunarak Jolie'nin 'kocaları çalması' hakkında kazılar içeriyordu.

Gibi Dedikoducu Polis bu yılın başlarında öğrenildi, Jolie, çok sayıda yanlış randevu söylentisini görmezden gelmeyi seçti onu çevreleyen. Özel hayatıyla ilgili olarak magazin dergilerinin sürekli yanlış anladıklarını düşünürsek, onu suçlayamayız. Dedikoducu Polis bu bariz bir şekilde yanlış raporlar ortaya çıktığında rekoru düzeltmeye devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.