George ve Amal clooney Magazin dergilerinin sürekli aksini iddia etmesine rağmen, ’nin evliliği gayet iyi. Dedikoducu Polis çiftin boşandığını veya başka bir bebek sahibi olduğunu iddia eden birkaç hikayeyi düzeltti. Bir çıkış, çift hakkında en çok geri dönüştürülen iki anlatıyı birleştirdi ve Clooney'lerin boşanmanın eşiğinde olduğunu ancak bunun yerine başka bir çocuğu olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis makaleye bir göz atıyor.

Bir Bebek George ve Amal Clooney’nin Evliliğini Kurtardı mı?

İki yıl önce Küre bildirildi George ve Amal Clooney milyar dolarlık boşanmalarını iptal etti çünkü bir şey onları tekrar bir araya getirdi. İçeriden biri, eşlerin zaman ayrılıkları ve farklı yaşam tarzları nedeniyle bölünmeye gittiğini, ancak çiftin 'uzun süre kalmak istediklerini' fark ettiğini belirtti. Muhbir, Amal'ın kocasına yer vermeyi kabul ettiğini, George ise ikizlerle ve onunla daha fazla zaman geçireceğini iddia etti.Kaynak ayrıca, ikilinin Güney Kaliforniya'da bir yerde 'gösterişsiz bir plaj töreni' ile yeminlerini yenileyeceğini açıkladı. İsimsiz muhbir, Clooney'lerin IVF geçireceğini açıkladı, çünkü Amal '2019 ortasından sonuna kadar tekrar anne olmayı hedefliyordu.'

Bu Hikayeyi Tekrar Tekrar Duyduk

Dedikoducu Polis Bununla birlikte, saçma hikayeyi ortaya çıktığında ortaya çıkardı ve bir kez daha hikayeyi yeniden ziyaret etti 2020'nin başında. Şimdi, hikaye daha da saçma. George ve Amal Clooney kadar özel olan çift, evlilikleri hakkında sık sık konuştu. George geçenlerde karısını ne kadar takdir ettiğini paylaştı ve onların çocukları.

will bruce jenner wieder ein mann sein

Onunla tanıştığım için pek çok yönden kendimi çok şanslı hissediyorum. Hiç tartışmadık. Biliyorsunuz, koronavirüs nedeniyle herkes birbirine çarptı ve birçok arkadaşın ilişkileri test edildi. Bizim için gerçekten çok kolay oldu.

George ve Amal Clooney Hakkında Daha Fazla Sahte Hikaye

Ek olarak, Clooney'ler başka vesilelerle başka çocuk sahibi olmadıklarını belirtmişlerdir. Ayrıca Küre çift ​​söz konusu olduğunda en güvenilir kaynak değildir. Geçen Mayıs, gazete George ve Amal Clooney’nin evlendiğini iddia etti. darmadağınıktı karısından kaçtıktan sonra. Dedikoducu Polis Eşlerin hala birlikte olduğunu bir kez daha açıkladıktan sonra raporu düzelttik.

Magazin gazetesi de Clooney'leri iddia etti Cuomo Gölü'ne seyahat etmek için savaştı kilitlenmenin ortasında. Dedikoducu Polis Rapor çıktığında COVID-19 nedeniyle denizaşırı seyahatlerin tamamen yasak olduğunu açıkladıktan sonra hikayeyi çürüttü. Sayısız diğer söylentilere ek olarak Dedikoducu Polis vardır eşler hakkında görevden alındı , magazin dergilerinin bu ikiliye dair bir kavrayışa sahip olmadığı aşikâr. Bu nedenle onlara güvenilmemelidir.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Ryan Seacrest 'Kelly ve Ryan ile Yaşamak' ı Bırakıyor mu? İşte Bildiklerimiz

der Tod von Bob Marley

Whoopi Goldberg 'The View' dan Ayrıldı, 'Mouthy' Üzerinden Oyunculuğa Dönüyor Meghan McCain?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Garth Brooks ve Trisha Yearwood Boşanıyor mu? Son Güncelleme

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.