Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez 'In düğünü muhtemelen on yılın en çok beklenen olayıydı. Bununla birlikte, magazin dergileri, evliliklerin ne zaman yapılacağına dair tuhaf iddialarda bulunarak kendilerinden çok daha ileriye gittiler. Geçen yıl, Dedikoducu Polis ikisinin Vatikan'da evlendiklerini iddia eden bir hikayeyi bozdu. İşte sahte hikayeyi neden çürüttüğümüz.

Geçen yıl bu zamanlarda, TAMAM MI! , iddia edilen Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez, Vatikan'daki Aziz Petrus Bazilikası'nda düğüm atıyorlardı . Derginin makalesi, ikilinin abartılı düğün törenlerini planlamaya gelince hiçbir masraftan kaçınmadıklarını iddia etti. Sözde bir kaynak yayına şunları söyledi: 'Jennifer bunu, bekarlığa veda tatilinden geç kahvaltılara ve oyunlara kadar büyük güne götüren pek çok kutlamanın olduğu büyük bir etkinlik olarak resmediyor.'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Maliyet çatıdan on milyonlara ulaşacak, ancak bunu doğru yapmak istiyor,' diye devam etti. Bu şüpheli kaynak, şarkıcının arkadaşlarına Vatikan Şehri'nde 'birkaç ipi çektikten sonra' evlenmesinin onaylandığını 'söylediğini söyledi. Sahte kaynak, yıldızlarla dolu davetli listesine George ve Amal Clooney, the Obamas ve Leah Remini'yi de ekleyerek, 'Dünyanın hiç görmediği bir düğün olacak' dedi. Ancak, sözde kaynak, konukların 'tarihe gelince sessiz kalmaları' istendiğini ileri sürdü. Hikaye, isimsiz bir kaynağın, Lopez'in tören sırasında Rodriguez'le yemin ettiğinde 'muhafazakar' giyinmesi gerektiği konusunda ısrar etmesiyle sona erdi, ancak resepsiyonda tüm bahisler iptal edildi. İsimsiz ihbarcı, 'yüzyılın partisi' olacağını belirtti.

mit wem ist reba verheiratet

Bariz nedenlerden dolayı, bu hikaye açıkça uydurulmuştu. Lopez ve Rodriguez asla Vatikan'da evlenmeyi planlamıyorlardı. Dedikoducu Polis Lopez'e yakın olan ve bize bunun doğru olmadığına dair güvence veren bir kaynakla konuştuktan sonra bunu doğruladı. Bir yıl sonra ve kanıt ortada. Çift Roma'da evlenmedi ve aslında hala evli değiller, pandemi nedeniyle törenlerini ertelemek zorunda kaldılar. Bu, magazin dergilerinin yakında evlenecek çift hakkında yanıldığı ilk veya son sefer olmayacaktı.

İki ay önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı , kardeş yayını TAMAM MI! , iddia etmek için Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez düğünlerini iptal ediyorlardı . Çıkış, ikisinin hala 'çok çift' olduğunu, ancak resmi bir plan yapılmadığı için düğünün 'tamamen kapalı' olduğunu ileri sürdü. Ancak, Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını öğrendim. Lopez'e yakın bir kaynakla konuştuk ve bize hikayenin yanlış olduğunu garanti etti.

Bu yılın başlarında, tutuklandık Temasta , yanlış ifade ettiği için Lopez, Rodrguez'i Oscar aşağılaması yüzünden deli ediyordu . Dergi, Rodriguez'in Lopez’in filmdeki performansıyla ilgili küçümseyişini 'bittiğini' iddia etti. Dolandırıcılar . Dedikoducu Polis hikayeyi duruma yakın bir kaynak tarafından yayınladı ve bunun saçma olduğunu doğruladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.