54 yaşında, Halle Berry dır-dir en formda ünlülerden biri Hollywood'da. Berry sağlıklı kalmak için sıkı bir diyet uyguladığından, kendini formda tutmak sadece egzersizle sınırlı değil. Hatta bazı gıdalar bile var. Kaçırmak aktris yıllardır kaçınıyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Halle Berry (@halleberry) tarafından paylaşılan bir gönderiHalle Berry Eskiden 'Şeker Bağımlısı' idi

Halle Berry'ye 22 yaşındayken diyabet teşhisi kondu ve sonuç olarak keto diyetine geçti. Aktris kaleme aldığı bir denemede itiraf etti için Kadın Sağlığı bir zamanlar 'tam bir şeker bağımlısı' olduğu dergisi. Kahvaltıda şekerli mısır gevreği yerdi, ardından günün geri kalanında şeker çubuklarında veya sert şekerlemelerde atıştırırdı.

Teşhisimden sonra, yine de, ters çevrilmiş bir anahtar gibiydi. Sağlığım tehlikedeydi, bu yüzden şeker dolu yollarımla soğuk hindiye gittim. Pencereden şeker, tatlılar ve hatta süper tatlı meyveler çıktı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Halle Berry (@halleberry) tarafından paylaşılan bir gönderi

Artık Tatlılara Hoşgörü Yok

İlk başta zordu ama birkaç haftalık ruh hali ve baş ağrısından sonra Berry’nin damak tadı sonunda değişti. Şimdi Berry tatlı bir şeyler isterse böğürtlen ve ahududu atıştırır. Sırada pirinç, makarna ve hatta ekmek gibi rafine karbonhidratlar vardı. Yazdı,

Bazılarınızın merak ettiğini biliyorum, ekmeğe nasıl yemin edebilirsin? Fakat tıpkı şekerde olduğu gibi, vücudunuza onsuz yeterince zaman verdiğinizde, paletiniz değişir ve çekiciliğini kaybeder.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Halle Berry (@halleberry) tarafından paylaşılan bir gönderi

Berry için son giden geleneksel şaraptı. Bunun yerine, artık keto dostu yaşam tarzına çok iyi uyan düşük şekerli bir şarabın tadını çıkarıyor. İçin yazılmış başka bir denemede Kadın Sağlığı , Berry keto diyetine itibar etti diyabetini yönetmeye yardım ederek. Berry, patates püresi yerine bol tereyağı ve tuzlu karnabahar püresi ile kendinizi şımartmayı seviyor. Kahvaltıda bazen biber ve soğanla biraz yumurta karıştırır, sonra üzerini peynirle kaplar. Elbette salatalar, özellikle öğle yemeği saatlerinde Berry’nin yemeklerinin anahtarıdır. Diyetini, kendisini 'inanılmaz' hissettiren 'yüksek yağlı, orta proteinli ve çok düşük karbonhidratlı bir plan' olarak tanımladı.

Halle Berry'nin diyeti, bu günlerde yıldızı 'inanılmaz' hissettiren tek şey değil. Berry kısa süre önce şunu ortaya çıkardı: müzisyen Van Hunt ile çıkıyordu . Daha şimdiden, magazin dergileri, sürekli olumsuz spekülasyonlarıyla Berry’nin mutlu haberini mahvetmeye çalıştılar. Daha geçen ay Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer bunu iddia etmek için Berry, erkek arkadaşının 'yarım yamalak' geçmişi konusunda endişeliydi . Magazin gazetesinin kanıtlanacak kadar yanlış suçlamalarda bulunduğu kendi 'yarım yamalak' geçmişini not ettik.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

George Clooney '60 Yaşında Yine Baba' Olacağını Açıklıyor mu?

Rapor: Paul McCartney Kariyerini Sonlandırabilecek Hafıza Kaybı Yaşıyor