Gwen Stefani ve Blake Shelton geçen yılın sonlarında nişanlandıklarını duyurdu ve yeni bağlanan çift için iyi haberler gelmeye devam ediyor. Stefani, kim kocasından boşandı Gavin Rossdale o ve Shelton çıkmaya başlamadan kısa bir süre önce, önceki evliliği için bir iptal kararı aldı. Stefani’nin iptal arayışı uzun zamandır magazin dergilerinde temel bir unsur olmuştur, bu nedenle bu son gelişme muhtemelen tüm katılımcılar için bir rahatlama olacaktır.

christie brinkley und john mellencamp

Fesih Gwen Stefani ve Blake Shelton Düğününe Yeşil Işık Verdi

Mutlu haber, Blake Shelton ve Gwen Stefani'nin nişanlanmasından yaklaşık iki ay sonra geldi ve çok da erken gelmedi. Dindar bir Katolik olan Stefani, neredeyse iki yıldır Gavin Rossdale ile ilk evliliğini iptal etmek istiyor. Ancak süreç o zamandan beri yavaştı bir Vatikan mahkemesi konuyla ilgili bir karara varmak zorunda kaldı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Gwen Stefani (@gwenstefani) tarafından paylaşılan bir yayın

KİME kaynak söyledi Biz Haftalık Haberle ilgili olarak, “Gwen'e kararın Vatikan mahkemesi tarafından verildiği söylendi. Önümüzdeki birkaç hafta içinde bildirimi yazılı olarak alacak, ancak bu resmi bir şey. ' İptalin olmaması, o zamandan beri Stefani’nin Shelton’la evlenme planlarının önünde büyük bir engeldi. kilisesi sendikayı tanımaz Onsuz.

Gwen için büyük bir rahatlama oldu çünkü rahibi tarafından evlenmek ve evliliğin Katolik kilisesi tarafından tanınmasını sağlamak istiyordu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Gwen Stefani (@gwenstefani) tarafından paylaşılan bir yayın

Steve Harvey beendet die Familienfehde

Artık Magazin Konusu Değil

Magazin dergileri, Shelton ve Stefani’nin ilişkisi ve evlilik şansları hakkında çürütülmüş söylentileri yaymak için uzun süredir iptal olmamasına odaklandı. Bu söylentilerden bazıları gibi itibarsız çıkışlar tarafından itilen National Enquirer ısrar etti Gavin Rossdale, Stefani’nin Shelton ile evliliğini bilerek engelliyordu. ama durum bu değildi. Artık arkalarında mesele olduğuna göre, Stefani ve Shelton'ın odaklanması gereken tek şey düğün.

Joanna lässt sich scheiden

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Prens William, Yeni Podcast Üzerine Prens Harry ve Meghan Markle'a Dava Açmakla Tehdit Ediyor

Rapor: Lady Gaga, Michael Polansky Yılbaşı Gecesi Evlendi

Rapor: Sandra Bullock Evli

Rapçi Young M.A. Hafta Sonu Vuruldu mu?

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırmak