Dylan Sprouse İkisi Disney şovunda rol aldığında ikiz kardeşi Cole ile birlikte popüler bir çocuk yıldız oldu. Zack ve Cody'nin Süit Yaşamı . Kardeşi Cody'yi oynarken Sprouse, Zack'i oynadı. Gösteri, ağabeyinin anneleri ve orada yaşayan çeşitli diğer karakterlerle birlikte yaşadıkları bir otelde yaşadıkları maceraları takip etti. Sprouse ve erkek kardeşi şovun yan filminde başrol oynamaya devam ettiler. Güvertede Süit Yaşamı 2008'den 2011'e kadar Disney kanalında yayınlandı.

Disney meslektaşları gibi , ikisi başarılı bir şekilde genç yetişkin oyunculara ve girişimcilere dönüştü. Sprouse’un erkek kardeşi gençlik dramasında rol alıyor Riverdale Jughead Jones olarak. İkiz kardeşler o zamandan beri birlikte hareket etmedi The Suite Life Filmi 2011'de, yaşlı (15 dakika ile) Sprouse ne kadar kaldı?Dylan Sprouse, 'The Suite Life' ı geride bıraktı

Eski çocuk yıldız, Camila Cabello'nun 2018'deki 'Sonuçları' da dahil olmak üzere birçok müzik videosunda yer aldı. Sprouse ayrıca birkaç şovda ve kısa filmde yer aldı, ancak en büyük girişimi kendi bira fabrikasını açtığında gerçekleşti. Bal şarabı olarak da bilinen bal likörü yapımında uzmanlaşmış Brooklyn bira fabrikası All-Wise Meadery'nin ortak sahibi ve bira üreticisi. Sprouse, bira yapımının oyunculuğa çok benzediğini açıkladı. 'Bira yapmak, kitleye çok somut bir şekilde dokunan yaratıcı bir araç,' Sprouse söyledi New York Post .

Bradley Cooper / Irina Shayk

Oyuncu, gençliğinden beri demlendiğini ve bir tutku haline geldiğini açıkladı. Sprouse, '17 yaşımdan şimdiye kadar evimde [bir şey] demlenmediğim bir an olduğunu sanmıyorum,' dedi. 2011'den 2015'e kadar Dylan Sprouse ve erkek kardeşi üniversiteye gitmek için sektörden ara verdi. Oyuncu, 'O genç yaşta çalışmak kesinlikle iki ucu keskin bir kılıç' dedi.

George Clooney und Amal Split

Sprouse, bira fabrikasının yaratılmasından bu yana buna çok dahil oldu ve kendisine en yakın olanları getirdiği neşeyi görmeyi seviyor. 'Arkadaşlarımın ve sevdiklerimin içki içip konuşması ve neşelenmesi benim için manevidir,' dedi. Ancak oyuncunun eğlence dünyasına girmesi tamamen bitmedi.

Oyuncu dönüştüğü bira ekrana geri dönüyor

Ağustos 2019'da Sprouse'un filmde oynayacağını duyurdu, Çarpıştıktan Sonra . Film, aynı adlı yetişkin kurgu kitabına dayanan romantik bir dramadır. Filmin devamı niteliğindedir. Sonra . Sprouse, kahramanın erkek arkadaşının romantik rakibi Trevor Matthews rolünü oynayacak. Sprouse, bira hazırlamakla veya bir sonraki rolü için hazırlık yapmakla meşgul olmasa da, Twitter'da da çok aktif. Oyuncunun 4 milyondan fazla takipçisi var ve şakalar ve güncellemeler arasında hayranlarıyla çok konuşkan görünüyor.