Bir web sitesi ne olduğunu bildiğini iddia ediyor Drake çevreleyen hamilelik söylentilerini düşünüyor Rihanna . Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu hikaye uydurma. Dedikoducu Polis kırabilir.

Rihanna hamile olmasa da, HollywoodLife hala asılsız iddiayı dile getirmeye çalışıyor. Yanlış bilgiyi ilk kez yaydıktan sonra, site bildiğini iddia etti Chris Brown’ın hamilelik söylentilerine tepkisi . Şimdi bu uzun hikayeyi oluşturduktan sonra, blog Drake’in sözde perspektifinden bir hikaye sunuyor. Elbette bu da uydurulmuştu.Ve yarasanın sağında, prizin ne hakkında konuştuğunu bilmediği açık. Çevrimiçi yayına göre “Drake, 28 Ocak'ta 2018 Grammy Ödülleri'ne katıldıklarında bir zamanlar sevgilisi olan Rihanna'ya hayranlık duyuyordu”. Sorun? Drake bu yıl Grammy'leri atladı ve geçen yıl katılmadığı gibi törene de katılmadı. Yine de HollywoodLies, bilindiği gibi, sanki oradaymış gibi davranıyor.

Sözde 'hip-hop yıldızına yakın bir kaynak', 'Drake, Rihanna'nın Grammy'lerde inanılmaz derecede seksi göründüğünü düşünüyordu. Hiç hamile görünmediğini düşündü, sadece sağlıklı, mutlu ve gerçekten seksi. ' Rapçi performansını televizyonda veya internette yakalamış olabilir mi? Elbette. Ama sonra bu alıntıların uydurma olduğu daha da belirgin hale geliyor. Sözde ispiyoncu, 'Dansını izlemek ve sahnenin her yerinde vücudunu sallamak onu gerçekten heyecanlandırdı, tamamen onun içindeydi.'

Bu, son günlerde ikinci kez ve genel olarak birçok kez HollywoodLies'in bir yıldızın 'açıldığından' bahsettiği zamandı. Dedikoducu Polis açık sözlü olacak: A-listerlere gerçekten bağlı olan insanlar, onları neyin harekete geçirdiği hakkında dedikodu medyasıyla konuşmazlar. Bu kadar müstehcen iddiaların genellikle yalnızca o web sitesinde bulunmasının, başka bir yerde bulunmamasının bir nedeni vardır. Ve bu anlatının sahte olduğuna dair başka bir ipucunda, blog okuyuculara 'Rihanna'nın hamile olabileceğini düşünüyor musunuz?'

Gerçek medya kuruluşları yanıtlar için tüketicilere bakmaz. Gazetecilerin araştırması ve kendilerinin temin etmesi gerekiyor. Ve işte bu Dedikoducu Polis Pazartesi günü, Rihanna'nın hamile olmadığını doğruladığımızda yaptık. Dahası, geçen Mayıs ayında HollywoodLies onun sadece beklemediğini değil, Drake veya Brown'ın da baba olabileceğini tahmin ettiğinde yaptığımız da buydu. Unutmayın, yayın aynı zamanda Rihanna'nın önceki yıllarda bebeklerine hamile olduğu hakkında da hikayeler yayınladı. (Aşağıdaki ekran görüntülerine bakın.) Sitenin gerçekten bu yıldızlarla bağlantılı meşru kaynakları olsaydı, bu kadar çok yalan söylerken yakalanmazdı.

Ve geçen yıl Drake'in yolda kendi bebeği olabileceği iddia edildiğinde, HollywoodLies bu güncel hikayenin tam tersini yaptı ve Rihanna'nın söylentilere tepkisini bildiğini iddia etti. Site görünüşe göre okuyucuların bu yıldızların eski bir aşk hayatındaki herhangi bir gelişmeye sürekli tepki verdiğine inanmasını istiyor. Konu bu değil. Ve bu örneklerin hiçbirinde webloid içeriden bilgiye sahip değildi. Hepsi uydurma.

(HollywoodLife)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.