Nick Cannon’un ev sahibi olarak konumu Maskeli Şarkıcı Cannon, podcast'inde paylaştığı anti-Semetik teoriler için ViacomCBS'den kovulduktan sonra tehlikede olabilir mi? Popüler ev sahibi medya holdingi gitmesine izin verdikten sonra tartışmalı yorumlarından geri adım atmadı ve şimdi son derece popüler şovunun sahipliğini talep etti, Wild ‘N Out . Bu savaşın nasıl sonuçlanacağına bakılmaksızın, Fox'un Cannon'un değerinden daha fazla sorun olduğuna karar vermesi için hala belirgin bir olasılık var.

Podcast'inde yayınladığı bir bölümden sonra Cannon için sorunlar başladı. Cannon'ın Sınıfı , eski Halk Düşmanı üyesi Richard 'Profesör Griff' Griffin rolünde. İki ırk ve ırkçılık tartışıldı ve bu arada Cannon, 'pigment eksikliği' olan kişilerin daha ağır melanasyona sahip olanlara göre 'biraz daha az' olduğunu ve bu nedenle bu popülasyonların 'şefkat eksikliği' yaşadığını söyledi.Devam etti, 'Korkudan hareket ediyorlar. Düşük özgüvenle hareket ediyorlar. Bir eksiklikten hareket ediyorlar. Bu nedenle, harekete geçebilmelerinin tek yolu kötülüktür. Hayatta kalmak için soymak, çalmak, tecavüz etmek ve [anlaşılmaz] olmak zorundalar. Cannon ayrıca, Rothschild'ler ve 'Amerika dışında bile her şeyi kontrol eden soylar' hakkında olanlar da dahil olmak üzere anti-Semitik komplo teorileriyle uğraştı.

Podcast'te benimsenen görüşlere karşı şiddetli bir tepki dalgasının ardından, Viacom, Cannon ile bağlarını koparmaya karar verdi. Kısmen, 'Bağnazlıkla mücadelede süregelen eğitimi ve diyaloğu desteklerken, Nick'in antisemitizmi sürdürdüğü için özür dilemediğini veya kabul etmediğini ve onunla ilişkimizi sonlandırdığımız için derinden endişeliyiz.'

https://www.instagram.com/p/CCWnWVYBmEl/

Cannon’un ateş edilmesine tepkisi, ona yol açan yorumlardan daha az ateşli değildi. Adresine gönderilen uzun bir açıklamada oyuncunun Facebook sayfası Cannon, 'hepimiz için yakınlaşmamız ve birbirimiz hakkında daha fazla şey öğrenmemiz için önemli bir anın' 'kötüye kullanıldığını' 'derinden üzdüğünü' belirtti.

Cannon, 'Herhangi bir organizasyon, grup veya şirket tarafından zorbalığa uğramayacağım, susturulmayacağım veya sürekli baskı görmeyeceğim' ve sonlara doğru, 'Nefret söylemini daha da ileri götürdüysem, tüm kalbimle özür dilerim' diye devam etti. Açıktır ki Cannon inanmıyor yanlış bir şey yaptığını ve özür dilemesine rağmen, 'eğer' nefret söylemini daha da ileri götürdüyse, bu tür özürler genellikle iyi geçmez.

Cannon bir yönetici yapımcı ve aynı zamanda sunucu Maskeli Şarkıcı , özellikle 'sahip olunan güçler' özrü konusunda samimi olduğuna inanmıyorsa, bırakılmaya karşı hâlâ savunmasızdır. Cannon'a karşı dönmek ya da Cannon ilk başta onu sıcak suya düşüren aynı türden yorumları yapmaya devam ederse. Nick Cannon açık sözlü olmaktan ve diyaloğu zorlamaktan gurur duyuyor, bu yüzden Cannon'ın bu tartışmalı konu hakkında fikrini konuşmaya devam etmesi olağandışı olmaz.

_ [Güncelleme] 16 Temmuz'da, Fox'un Nick Cannon'u ana bilgisayar olarak tutma kararını aldığı yaygın bir şekilde bildirildi. Maskeli Şarkıcı Cannon, Yahudi cemaatine, onlar hakkında orijinal özür dilemesinden çok daha samimi olan acı veren klişeleri ilerlettiği için ikinci bir özür diledikten sonra. _