Geçen yıl bir tabloid bunu bildirdi Sofia Richie ve Scott Disick 2020'yi bir düğün ve bir bebekle getirmeyi planlıyorduk. Dedikoducu Polis söylentiye baktı. Şimdi, hikayeye ve geçen zamanda neler olduğuna bir göz atıyoruz.

Ellen und Portia neuesten Nachrichten

Scott And Sofia’nın Yeni Yıl Düğün ve Bebek Planları

Geçen Ekim, Star meydana çıkarmak Sofia Richie, Scott Disick ile evlenmek için 'kaşınıyordu' böylece ikisi birlikte bir aile kurabilirdi. Dergi, Richie'nin genç bir anne olmak istediğini ve çocukları 'hemen' istediğini açıkladı. Bir 'arkadaş', Richie ve Disick'in 'kapalı kapılar ardında' çabalamaları halinde kimsenin şaşırmayacağını da açıkladı.Kourtney Kardashian Baştan Buna Karşı Mıydı?

Daha sonra tabloid gevezelik etti Richie ve Disick, Kourtney Kardashian'dan “nişanlarının haberini saklıyorlardı”. Dedikoducu Polis şunu belirtmek isterim Kardashian'ın Richie ile herhangi bir sorunu yok Bu nedenle, ikisinin sözde nişanlarını “gizlemek” zorunda olduğu fikir biraz abartılı. Ancak Richie ve Disick, haberi Kardashian'a açıklamanın bir yolunu bulduklarında, 'planlarına devam edeceklerini' iddia etti.

Oradan başka bir 'arkadaş' söyledi Star Sofia Richie ve Scott Disick'in Malibu'da Yeni Yıl'da evlenmeyi planladıklarını. Kaynak, 'Scott hiçbir zaman evlenecek türden biri değildi,' diye ekledi, 'ama Sofia'ya çok düşmüş ve onu mutlu etmek için her şeyi yapacak.'

https://www.instagram.com/p/CFdDKZIn-65/

Sofia Richie ve Scott Disick Çar mı? Ya Bebek? İşte Olanlar

Dedikoducu Polis kötü haberin taşıyıcısı olmaktan nefret eder, ancak bu hikaye olabildiğince sahteydi. Araştırdıktan sonra Star 'In sahte raporu, bize hikayenin yanlış olduğunu söyleyen Disick sözcüsüyle görüştük. Richie ve Disick asla nişanlanmadı ve ikisi bebek sahibi olmak için acele etmiyorlardı. Bir yıl geçti ve karar aynı kaldı, özellikle de Richie ve Disick'ten beri artık birlikte değiller . Model ve gerçeklik yıldızı bıraktı birkaç ay önce.

https://www.instagram.com/p/CFcciRGnUUQ/

Scott Disick Hakkında Daha Fazla Sahte Rapor

Güvenilir hikayeler söz konusu olduğunda, Star onlardan biri değil mi Dedikoducu Polis tavsiye ederim. Dergi, geçmişte Disick hakkında birkaç yanlış haber yayınladı. İki yıl önce, tabloid Disick'i iddia etti. gizlice Khloe Kardashian ile çıkıyordu . Disick'in kardeş olarak da gördüğü eski kız arkadaşının kız kardeşiyle çıkacağı fikri inanılamayacak kadar gülünçtü. Şüphelerimiz, hikayeyi araştırıp yanlış olduğunu bulduktan sonra doğrulandı.

Aynı yayın yanlışlıkla belirtildi Disick ve Richie bu yılın başlarında ayrıldı. . Açıkça yayın kendi yalanlarına bile ayak uyduramıyor. Dedikoducu Polis magazin haberleri doğru anlayana kadar bu dolandırıcılık hikayelerini ifşa etmeye devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.