Bir yıl önce, bir tabloid bir dedikodu çıkardı. Angelina Jolie yemek yemeyi reddettiği için boşa gidiyordu. Dedikoducu Polis hikayeyi tamamen yanlış olarak çürüttü. 365 gün sonra, hikaye tamamen düzmece olmaya devam ediyor.

Miranda Lambert hat Shelton betrogen, mit wem

Geçen yıl bu zaman, KB iddia eden bir makale yayınladı Jolie 'baygın, başı dönüyor ve nefessizdi' o ayın başlarında Kolombiya'ya yaptığı bir geziden eve döndükten sonra. Sözde bir 'içeriden', oyuncunun 'bitkin ve yetersiz beslendiğini' ve sözde bir doktor muayenesinin 'yardımcılarına sonuçlarını söylemeyi reddettiğini' iddia etti. Kaynak, Jolie'nin sanki 'hayatındaki tüm stres nedeniyle açlık grevindeymiş' gibi 'tam bir yemek yemeden haftalar geçirebileceğini' ekledi.Hikaye anlamsızdı. Bu sözüm ona içeriden birinin açıklayamayacağı belliydi. neden Jolie yemek yemeyi reddediyordu. Dedikoducu Polis Daha fazlasını öğrenmek için Jolie'ye yakın bir kaynağa ulaştı. Bize, kendisine yakın kimsenin vücut sağlığı konusunda endişelenmediği ve Kolombiya'dan döndükten sonra hastaneye kaldırılmadığı söylendi. Doktorları, magazin gazetesinin iddia ettiği gibi, ona “yemek ya da ölmesi” gerektiğini söylemiyordu.

Geçen yıl, bu hikayenin sadece magazin dergisinin icadı olduğu açık. Jolie kendini aç bırakmıyor. Aslında kaleme alınmış bir mektup ZAMAN dergi geçmişte tıbbi mücadeleleri konusunda ne kadar açık davrandığını anlattı. 2013'te ve 2015'te kansere karşı önleyici tedbir olarak iki kez ameliyat oldu. 'Bana sık sık tıbbi seçimlerimin ve onlar hakkında kamuoyuna açık olmanın beni nasıl etkilediği soruluyor,' diye yazdı. 'Umudum, [çocuklarımın] hayatlarına elimden geldiğince çok yıl vermek ve onlar için burada olmaktır.' Açıkça kendi vücuduna bakacak kadar çocuklarını önemsiyor.

Bu hikaye açıkça saçma olmasına rağmen, KB bundan vazgeçmeyi reddetti. O Ağustos, tabloid bunu bildirdi Angelina Jolie rehabilitasyona zorlandı veya yemek yemeyi reddediyordu . Bu seferin nedeni, en büyük oğlunun Güney Kore'de üniversiteye gitmesi nedeniyle sözde “travma geçirmiş” olmasıydı. İddia, bir raporla doğrudan çelişmiştir. Bu gece eğlence Jolie'nin onu nasıl 'durmadan seyahat etmeye teşvik ettiği' hakkında. Oyuncuya yakın bir kaynak da aynı şekilde anlattı Dedikoducu Polis rehabilitasyona gitmediğini.

Bu Ocak, tabloid hikayesini değiştirdi ve şunu iddia etti: Jolie 'intikam estetik ameliyatı' için milyonlar harcıyordu Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın tekrar bir araya geldiklerini keşfettikten sonra. Muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, bu hikayedeki temel sorun, Pitt ve Aniston'ın aslında yeniden bir araya gelmemiş olmasıdır. Ama şu anda o tavşan deliğinden aşağı inmeyelim, değil mi?

Ellen und Portia Baby Adoption