Akıl sağlığı uzmanları bir tabloid tarafından röportaj yaptı Wendy Williams 'acil psikolojik bakıma' mı ihtiyacı var? Bir tabloid'in görüştüğü doktorlar, Williams'ın son davranışının, talk-show sunucusunun tıbbi yardıma çok ihtiyacı olduğunun kanıtı olduğuna inanıyor. Dedikoducu Polis iddiaları inceler ve çok ihtiyaç duyulan bağlamı ekler.'Kaçık' Wendy Williams Halk Sağlığı 'Çıldırmış' Akıl Sağlığı İçin Endişeye Neden Oluyor?

The National Enquirer bu hafta 'tuhaf' Wendy Williams'ın 'kuru temizleme çılgınlığı' nın zihinsel sağlığıyla ilgili endişeleri tetiklediğini yazıyor. Tabloid’in Williams’ın sağlığı konusundaki endişesine rağmen, makale hızla küçük isim takmaya dönüşüyor. Williams'ı bir 'tren enkazı konuşma kraliçesi' olarak tanımlayan çıkış, Williams'ın 'yine rayları atlarken' yakalandığı konusunda ısrar ediyor.Bir video Dedikoducu Polis gün yüzüne çıkaramadığı için yeni endişelerin nedeni olarak gösteriliyor. Wendy Williams Gösterisi ev sahibi. Sözde videoda kürk astarlı bir palto giyen ve kuru temizlemecilerini ararken 'sokakta dolaşan' 'nemli diva' nın gösterildiği iddia ediliyor. Bu sözde videoyu bulamasak da, tabloid tarafından kullanılan fotoğraf, Williams'ın kuşkusuz garip bir kıyafetle işe girerken çekilmiş bir fotoğrafıydı, ancak kesinlikle 'erimiyor' değildi.

Bir noktada, videodaki magazin dergilerinin iddiaları, Williams, görünüşe göre hiç kimseye, 'Konuşmaya ihtiyacım yok, giysilerime ihtiyacım var!' Diye bağırdı. Williams'ın şoförüne sert bir şekilde hitap ettiği, görünüşe göre doğru vitrini bulamadığı için ona biraz iş verdiği görüldü. Sonunda, tabloid gazetesinin basitçe 'hayran' olarak tanımladığı bir kişi Williams'a yaklaştı ve yardıma ihtiyacı olup olmadığını sordu.Uzun 'Tuhaf' Olaylar Dizisinde Bir Diğeri

'Tuhaf olay', Williams'ın şovunda 'hayranlarını rahatsız edici bir performansla korkutmasının' ardından tıbbi bir acil durum söylentileri uyandırmasının ardından geldi. Bölüm, geniş gözlü Williams'ın biraz tutarsız bir şekilde ortalıkta dolanmasını ve Adele'nin adını yanlış telaffuz etmesini içeriyordu. Gazeteci daha sonra iki doktora danışır ve ikisi de Williams'ın zihinsel durumu hakkında korkunç uyarılar verir.

İlk doktor, 'Çok rahatsız edici şekillerde hareket ediyor,' diyor. Tutarsız görünüyor ve profesyonel bakıma çaresizce ihtiyaç duyuyor. İkinci doktor da aynı derecede acımasızdı ve ısrar ediyordu, 'Birden çok fiziksel ve psikolojik tıp uzmanının birlikte çalıştığı bir yerde olması gerekiyor.'

kat von d and husband

Dedikoducu Polis Bu Tabloid'e Güvenmiyor Veya Şüpheli 'Doktorlar'

Bir uyarı olarak, yazının en altında ve fark edilir ölçüde daha küçük yazı tipiyle, tabloid, makalenin tamamındaki tek önemli cümle olan 'Bu makalede alıntılanan doktorlar Wendy Williams'ı tedavi etmedi' diye itiraf ediyor. Williams'ın tedavisi için içtenlikle tavsiyelerde bulunan sözde tıp uzmanlarının hiçbiri Williams'ı hiç tedavi etmemiş ve hatta şahsen gözlemlememiştir, bu yüzden görüşleri en iyi ihtimalle şüphelidir.Benzer şekilde, tabloid’in Williams’ın New York sokaklarındaki sözde “tuhaf olayını” nefessiz açıklaması da şüphelidir. Çıkış her iki şekilde de olamaz: Ya Williams ciddi bir zihinsel sağlık krizi geçiriyor ve bu ciddi bir durum olarak görülmeli ya da derginin kendisine hakaret olarak bahsettiği şekliyle 'kaçık' ve 'daffy'. Eğer eskiyse, magazin dergisi, açıkça yardıma ihtiyacı olan birine neden bir can alıcı nokta gibi davranacağını anlamak için kendisini gerçekten incelemelidir.

Bu tabloid, söylentileri yaymak için uzun süredir Wendy Williams'ın sağlığı hakkındaki söylentileri kullandı. Dedikoducu Polis son zamanlarda aldı Enquirer bunu bildirmek için görev yapmak yapımcılar Wendy Williams Gösterisi onun yerini almaya çalışıyordu . Williams, annesinin ölümünden sonra ara vermiş olsa da, eski radyo programı sunucusunun veya şovdaki yapımcılardan herhangi birinin onu sonsuza dek yayından kaldırmayı planladığına dair hiçbir belirti yoktu.

Chris Hemsworth und Jason Momoa

Bu tabloid’in kardeş çıkışı, Küre , ayrıca Williams'ın sağlığı hakkında söylentiler yaydı ve geçen sonbaharda Williams yayındayken felç geçirmişti. . Williams'ın gösterisindeki rahatsız edici davranışının nedeni tıbbi acil durum iddiasıydı. Rapor, iddiasını destekleyecek gerçek bir kanıt sunmadı ve talk-show sunucusunda ucuz fotoğraflar çekerek hikayeyi yanlış olarak değerlendirmemize yol açtı. Bu kuruluşlar, gerçek bir rapor derlemektense sahte olsa bile, müstehcen haberler basmayı sorunlu yıldıza gerçekte neler oluyor .

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Kraliçe Elizabeth, Prens Harry'nin Tek Başına Dönebilmesi İçin Prenses Eugenie'ye Frogmore Kır Evi'ni Terk Etmesini Emretti

Dolly Parton’ın Kocasının Yaşayacak 'Ayları' mı Var?

John Goodman 'Zaman Tükeniyor' mu?

Michelle Obama, Barack'a 175 Milyon Dolarlık Boşanma Ültimatomu Veriyor mu?