Halle Berry yeni erkek arkadaşı hakkında itiraf etti, müzisyen Hunt'tan ve biz zaten bunlardan yeterince alamıyoruz. Belki de Berry, geçmiş ilişkilerinin ortaya çıkma şekli nedeniyle yaptığı süre boyunca ilişkisi konusunda çekingen davranmıştır. Geçmişte işlerin nasıl gittiğine bakılmaksızın, Berry açıkça yeni erkeğiyle geleceğini dört gözle bekliyor.Halle Berry’nin Yeni Erkek Arkadaşı Kim?

50 yaşındaki Van Hunt, gitar, bas, klavye, davul ve saksafon dahil olmak üzere birçok enstrümanı çalabilen Amerikalı bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Capitol Records ile bir kayıt sözleşmesi imzaladıktan sonra Hunt ilk iki albümünü çıkardı: kendi adını taşıyan ilk albümü Hunt'tan ve ikinci albümü, Orman Zemininde . Sonunda Blue Note Records'a geçti, ancak kısa süre sonra kendi başına dalmaya karar verdi ve kendi kayıt şirketi Godless-Hotspot'u kurdu. Halle Berry'nin böylesine başarılı ve yetenekli bir adama çekilmesi, dünyada çok mantıklı geliyor. Tam romantizmin ne zaman başladığı belli değil, ama Berry hayatında yeni bir arkadaşı olduğuna dair birkaç ipucu verdi.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

usulca karayı öpüyor

Tarafından paylaşılan bir yayın avın (@vanhunt) 30 Ağu 2020, 12:17 PDT tarihindeHalle Berry’nin Cheeky Instagram İpuçları

Onu erkek arkadaşı olarak dünyaya resmen tanıtmasından çok önce Halle Berry, Van Hunt'ı Instagram'da paylaştığı samimi fotoğraflara dahil etti. Berry, ilişkiyi şimdilik kendi kişisel sırrı olarak saklamak istediğinden, Hunt’ın yüzünün fotoğrafını veya diğer tanımlayıcı özellikleri eklemedi. Bunun yerine, Kidnap yıldızı hayranlarına hayatında yeni biri olduğunu bildirmek için çiftin ayaklarının fotoğraflarını yayınladı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Pazar Funday??Tarafından paylaşılan bir yayın Halle Berry (@halleberry) 19 Tem 2020 18:10 PDT tarihinde

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Vegas uyanmak! ?? Arkadaşlarımdan ve çok destekleyici ve sadık hayranlarımdan gelen güzel doğum günü dilekleri için teşekkür ederim! HEPİNİZ doğum günümü ekstra özel kılmaya yardımcı oldunuz mu?

Tarafından paylaşılan bir yayın Halle Berry (@halleberry) 16 Ağu 2020, 10:18 PDT

Sonunda, Hunt'ın ürününe veya ürününe dikkat çeken yeni sevgilisinin adını nihayet açıklayan gönderisinde Berry, 'şimdi biliyorsun ...' başlığını ve ardından siyah kalp emojisi ve ayak emojisini ekledi. İkinci emoji, açıkça Berry’nin yeni erkeğini tanıtmanın sinsi yöntemine bir referanstı.

Rock of Love Girl starb

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

şimdi biliyorsun… ??????????

Tarafından paylaşılan bir yayın Halle Berry (@halleberry) 17 Eyl 2020 12:04 PDT

Çift için işlerin nasıl gittiğine gelince, kaynaklar anlatır İnsanlar romantizmin oldukça güzel ilerlediğini. 'Halle’nin Malibu evinde çok zaman geçiriyorlar,' diye açıkladı içeriden ve ekledi, 'Gerçekten sessiz zamanın tadını çıkarıyor gibi görünüyor. Van çocuklarıyla tanıştı, bu yüzden oldukça ciddi görünüyor. ' Romantizm olduğu kadar iyi işliyor, diye devam etti içeriden, çünkü ikisi de 'birbirlerine saygı duyuyorlar ve pek çok ortak yönleri var.'

İkisi de çok başarılı ve akıllı ve olgun bir ilişki içinde görünüyorlar. Gerçekten iyi bir eşleşme gibi görünüyor.

Berry'nin yeni bir ilişkide kendini sevdiğini görmek gerçekten güzel. Romantik ilişkiler söz konusu olduğunda biraz sıkıntılı bir geçmişi vardı ve birçok yüksek profilli ilişkisi ve evlilikleri utanç verici bir şekilde kamusal bir tavırla fiyaskoyla sonuçlandı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kim olmamız gerektiğini bilmiyorum ama biz yapıyoruz! Mutlu Cadılar Bayramı!! ???????? #Calaveras #DiaDeLosMuertos

Tarafından paylaşılan bir yayın Halle Berry (@halleberry) 31 Eki 2020 18:44 PDT tarihinde

Berry’nin Geçmişteki Ayrılıkları, Boşanmalar Bakış Açısını Nasıl Şekillendirdi?

Berry üç kez evlendi ve üç kez boşandı. İlk kocası David Justice ile 1993'te evlendi, ancak çift 1997'de boşanmadan önce sadece dört yıl sürdü.

Birkaç yıl sonra, 2001'de, Berry şarkıcı-söz yazarı Eric Benét ile evlendi, ancak evlilikleri 2005'te sona erdi. Bu boşanma bittikten kısa bir süre sonra Berry, en büyük çocuğu Nahla'nın babası Gabriel Aubry ile çıkmaya başladı. Ancak çift, 2010 yılında istifa ettiğini söyledi.

2013 yılında Berry, oğlu Maceo'yu paylaştığı Fransız sinema oyuncusu Olivier Martinez ile evlendi. 2016'da bu evlilik sona erdi ve Berry bir kez daha bekardı. Bir yıl sonra, 2017'de Berry, 2017 Şehir Zirvesi ve Gala'nın Soru-Cevap bölümünde pek çok ilişkiden geçmenin nasıl bir şey olduğu hakkında dürüstçe konuştu. Berry bu deneyim hakkında şunları hatırladı: üzerinden Bu gece eğlence ,

Üç başarısız evlilikle başa çıkmayı öğrendim ki bu hiç de kolay olmadı, özellikle de işin içinde çocuklar varken. Kadınlar [olarak], sonsuza dek süreceğini ve parlak bir at üzerindeki prensimizin bu olduğunu düşünerek evliliğe giriyoruz. Çocukken peri masallarının bana öğrettiği buydu ... ve bugün bir tür peri masalları karşıtıyım.

Prinz Harry und Meghan Zwillinge

'Ama oraya bu umutla gidiyoruz,' diye devam etti Berry, 'bu yüzden parçalandığında büyük bir başarısızlık ve büyük bir hayal kırıklığı gibi geliyor. Sık sık kendimi suçlu ve sorumlu hissettim. Çok fazla acı ve ıstırap çektim. ' Berry bu ilişkilerin yaşadığı zorluklara ve gönül acısına rağmen, pişman olduğunu söyleyemedi, açıkladı,

Bu durumların her birinde, ne kadar zor ve bazen utanç verici olsa da, kendim hakkında çok şey öğrendim.

Tüm bu ilişkiler benim için gerekliydi. Hepimiz buraya öğrenmemiz gereken derslerle geliyoruz ve bu ilişkiler beni şu anda olduğum yere götüren dersler sağladı, ”diye devam etti Berry,' minnettar 'olduğunu ancak yine de' zor 'bir durum olduğunu ekledi. özellikle birden çok kez yaptığı için, geçmek zorunda. Görünüşe göre Berry aşkı bulmuş ve bu çok güzel bir şey. Yıllar boyunca, magazin dergileri Berry'nin ne zaman yeni bir adam bulacağı üzerine spekülasyon yaptı ve bu karanlık çıkışlar tarafından yapılan tahminler gülünç derecede işaretin çok uzağındaydı.

Halle Berry’nin Tawdry Tabloid Romances

Belki de yakın zamanda birlikte çalıştıkları içindir. John Wick: Bölüm 3 - Parabellum , Keanu Reeves ve Halle Berry'nin geçen yıl bir romantizm içinde oldukları söyleniyordu. Yaşam tarzı geçen Mayıs ayında talep edildi ikisinin 'sıcak yeni bir aşk' içinde olduğunu. Kaynaklar, aktörlerin filmin çekimleri bitene kadar ilişkilerini 'düşük seviyede' tuttuklarını söyledi. Raporun başından beri hiçbir doğruluk payı olmadığı için böyle bir açıklama gelmedi. Dedikoducu Polis oyuncuya yakın bir kaynaktan, kendisinin ve Reeves'in romantik bir ilişki içinde olmadıklarını öğrendiler, sadece birlikte çalıştılar.

Aynı tabloid, o yıl Ben Affleck’in arkadaşlarının onu Berry veya Charlize Theron ile çıkın . Dedikodular için sözde 'içerdekiler', 'Ben’ler Halle Berry’yi her zaman çekici bulmuştur, ancak arkadaşlarının çoğu altın için gitmesi gerektiğini düşünüyor: Charlize Theron. O harika bir anne ve ölü bir muhteşemlikten bahsetmeye bile gerek yok. '

Affleck’in potansiyel talipler listesinde sözüm ona A listesindeki başka ünlü kadınlar da vardı ama Dedikoducu Polis zaten hikaye hakkında bir şeyler seziyordu. Affleck'in sözcüsüne ulaştık ve kayıtta bize hikayenin tamamen uydurma olduğunu söyledi. Açıkçası, her iki romantik öngörü de tam bir bupkis olduğu ortaya çıktığı için, tabloid daha iyi kaynaklar bulmalıydı.

MediaTakeOut ünlüleri eşcinsel olmakla suçladığı için kötü bir şöhrete sahip. Dedikodu blogu bir keresinde şunu bildirdi: Halle Berry lezbiydi ve kadın arkadaşlarından biriyle çıkıyordu. . Dedikoducu Polis sadece Berry’nin temsilcisiyle konuştu ve bize prizin bahsettiği sözde “tarih” in romantik bir şey değil, uzun zamandır bir arkadaşla basit bir akşam yemeği olduğunu bildirdi.

Oldu çok daha fazla söylenti Berry’nin romantik ilişkileri ve Oscar ödüllü aktrisin bundan sonra kiminle çıkabileceği hakkında. Çoğu zaman, aynı tanıdık yüzler gazetelerde her zaman Berry ile bağlantılı olarak ortaya çıkıyor, ancak bazen bulvar gazeteleri tamamen senaryo dışına çıkıyor ve Berry ile aklınıza gelebilecek en rastgele ünlü .

Bu satış noktaları, bu tür bir habercilikle sadece Rus ruleti oynuyorlar. Berry’nin kişisel hayatı hakkında kesinlikle hiçbir fikirleri yok. Dedikoducu Polis genellikle kapakta Berry’nin Van Hunt ile olan yeni ilişkisi hakkında herhangi bir ipucu vardı. Açıkça bu magazin dergilerinin daha iyi kaynaklar bulması gerekiyor.