Vardır Gwen Stefani ülke mi gitti?

Pop süperstarı ve hakimi Ses dün gece müzik türlerini denerken biraz eğlendim Jimmy Fallon Başrollü Tonight Show . Fallon tarafından çalınan Buck Pinto, gece geç saatlere ait bir albüm tanıtım filmi olarak gizlenmiş bir komedi skeçinde bize eski ska kraliçesi için yeni bir ses satıyor. Önce Stetson şapkası ve tatlı işlemeli Western gömleği giymiş Fallon'u görün, ardından Stefani’nin müzikal makyajına bakın:Erkek arkadaşı gibi görünüyor Blake Shelton Etkisi ona sürtünüyor. 51 yaşında ama görünüşe göre yaşlanmayan Stefani, göz kamaştırıcı, ışıltılı kovboy kız kıyafetleri içinde güzel görünüyor - ve sesi daha da güzel. Mısır tarlaları, inekler ve kamyonetlerden oluşan bir fonun önünde bir gitar tıngırdatan sanatçı, en büyük hitlerinden oluşan karma bir karışık performans sergiliyor.

Stefani yürek burkan baladı 'Don't Speak' ile başlıyor ve No Doubt’un 1995 albümünden iki modern pop klasiği olan 'Spiderwebs' e geçiyor. Trajik Krallık . İlk solo albümünden 2004 single'ı “Hollaback Girl” ile tamamladı, Aşk. Melek. Müzik. Bebek. Pharrell'in orijinal ritimlerini beğeneceğimizi itiraf ediyoruz, ancak yeni yorum, Güney tınıları ve kemanlarıyla hala eğlenceli bir yorum.

Ayrıca Pinto’nun şu satın alma işlemiyle birlikte 'bonus albüm' vaadini de takdir ediyoruz: Blake Shelton: Büyük Ska Ülkesi . Cidden, Shelton’ın 'Honey Bee' nin ska versiyonunu hayal edebiliyor musunuz?

Kim bilir, belki bu albümler bir gün gerçek olabilir. Paramızı üzerine yatırmak zorunda olsaydık, Gwen'in bir gün Nashville'de onu denediğini görünce şaşırmazdık. Ne de olsa Blake’in son parçası 'Happy Anywhere' de yer alıyor. Ama ah, Shelton'ın gerçek hayatta yeşil bir mohawk sporu yaptığını görmek için ne verirdik.