Süre Britney Spears ’ uyum için savaş onun muhafazakarlığının koşulları devam ediyor , pop efsanesi onu üzmesine izin vermiyor gibi görünüyor. Enerjisini zindeliğine odaklamaya çalışıyor ve görünüşe bakılırsa, kesinlikle onunla ringde yüzleşmek istemeyiz!

'Toksik' şarkıcı, son zamanlarda Instagram'da yoğun kombinasyonlarının bir videosunu yayınladı. milyonlarca hayranın endişeli gözlerini çizdi . 'Bu videodaki YUMURTA,' diye yazdı başlıkta, 'Ben sadece onun sesini seviyorum !!!' Ayrıca hayranlarının hem kendisinin hem de antrenörünün COVID-19 testlerini yaptığını ve her ikisinin de negatif çıktığını, yani koronavirüs protokollerini güvenle takip ettiklerini bilmelerini sağladı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

OH PUNCH ???? Bu videoda ???????????????? !!!! Sadece sesini beğendim !!! PS…. ikimiz de COVID testi negatif çıktığımıza sevindim, böylece eğitmenim iyi bir egzersiz seansı için gelebilir ???? !!!

Tarafından paylaşılan bir yayın Britney Spears (@britneyspears) 11 Kas 2020, 11:34 PST tarihinde

Spears son zamanlarda babasını uzaklaştırma isteği , Jamie, mirasının koruyucusu olarak reddedildi, ancak yargıç, Britney’nin durumunun koşullarını değiştirmek için gelecekte yapılacak itirazları yine de duyacaklarını belirtti. Spears’ın ekibi ayrıca Jamie konumunda kaldığı sürece pop efsanesinin gelecekteki performanslarının olasılığının zayıf olduğunu belirtti. Kıdemli Spears, daha önce sağlık nedenlerinden dolayı kızının koruyucusu olarak istifa etti, ancak o, mali durumunun ve mirasının koruyucusu olarak kaldı. Mahkemeler, bir finans şirketi olan Bessemer Trust'ı bu role ekledikten sonra, o artık bir ortak konservatör oldu.