Jennifer aniston ve David Schwimmer ’In ilgili karakterleri Rachel Greene ve Ross Gellar şovdaki aşkla ilgilendiler Arkadaşlar . On sezon ve on yıldan fazla bir süre sonra, Aniston ve Schwimmer'ın gerçek hayatta arkadaş olmaktan fazlası olabileceğine dair söylentiler var. Sanat, eski ortak yıldızlar arasındaki yaşamı taklit etti mi? Dedikoducu Polis Aniston ve Schwimmer’ın ilişkisi hakkında araştırdığımız bazı hikayeleri toparladı.David, Jennifer'ı Geri mi İstiyor?

2018 yılında Yeni fikir iddia edilen David Schwimmer, Jennifer Aniston'ı geri istedi . Ancak, göze batan soru Dedikoducu Polis sorulan, ikisinin birlikte olup olmadığı? Gazeteye göre Schwimmer, karısı Zoe Buckman'dan ayrılmasının ardından Aniston'ın peşine düşmüştü. Sözde içeriden biri dergiye, aktörün Aniston için 'her zaman bir mum tuttuğunu' ve 'onu sevmekten asla vazgeçmediğini' söyledi. Şüpheli habercisi ayrıca, Schwimmer'ın Justin Theroux'dan ayrılmasının ardından eski kostarını şiddetle 'aradığını ve mesaj attığını' iddia etti. Ve bir bölüm gibi Arkadaşlar , kaynak Schwimmer’ın diğer oyuncu arkadaşlarının planını tam olarak desteklediklerini ve onu ve Aniston’u birlikte görmek istediklerini iddia etti. Hala, Dedikoducu Polis bir oyuncunun temsilcisinden kendisinin ve Aniston'ın asla romantik bir ilişki içinde olmadıklarını öğrendi. Oyuncu Schwimmer ve eşi gelince Buckman ile bu yılın başlarında görüldü , bu yüzden en azından iyi şartlarda görünüyorlar.'Arkadaşlar' ın Yeniden Birleşmesi David ve Jennifer Arasında Duyguları Ateşledi mi?

2019'da aynı tabloid bir kez daha iddia edildi Schwimmer ve Aniston romantik bir ilişki içindeydiler . Aniston'dan sonra Instagram'da bir fotoğraf paylaştı onunla birlikte Arkadaşlar oyuncular, dergi Aniston ve Schwimmer arasında bir 'kıvılcım' patlak verdiğini iddia etti. Başka bir gizemli içeriden biri, Amerikan Suç Hikayesi oyuncu kostarlarına Aniston'ın yıllardır kendisi için 'tek' olduğunu söyledi ve oyuncu kadrosu onu oyuncuya duygularını açıklamaya çağırdı. Yine, bu bir bölüm gibiydi Arkadaşlar , özellikle dizi finali, Ross Paris'e gitmeden önce Rachel'a nihayet duygularını açıkladığında. Bu durumda, böyle olmadı. Sahte raporu reddeden Aniston'ın bir sözcüsüne ulaştık.

https://www.instagram.com/p/B82FMKcBKHL/David Schwimmer ve Jennifer Aniston’ın Gizli İlişkisi

Bu yılın başlarında, Kadınlar Günü sözde Aniston ve Schwimmer çekerken 'gizli' bir ilişkisi vardı Arkadaşlar . Aniston'ın 1998'de Brad Pitt'le çıkmaya başladığını ve 2000'de onunla evlendiğini belirtmek isteriz, yani sitcom'u çektiği zamanın çoğunda Pitt'le birlikteydi. Fakat Kadınlar Günü Aniston ve Schwimmer'ın artık ikonik serilerini çekerken 'dört yıl' boyunca 'tutkulu' bir aşk yaşadığını iddia etti. Bir kaynak, ikilinin romantizmi gizli tuttuğunu çünkü bunun 'şovdaki rollerini etkileyeceğinden' korktuklarını iddia etti. Ancak, iki yüksek profilli oyuncu böyle bir şeyi nasıl sır olarak saklayabilir? Aynı zamanda şu soruyu da akla getiriyor: Neden gösteri bittikten yaklaşık 14 yıl sonra hikaye ortaya çıktı? Dedikoducu Polis Bu tabloidden tek bir söze inanmadık ve Schwimmer ve Aniston’ın ayrı temsilcilerinden ikisi arasında hiçbir şey olmadığını defalarca söyledikten sonra, bu düzmece anlatıyı düzelttik.

https://www.instagram.com/p/B_QCFTrAO-E/

Rachel ve Ross'un gerçek hayattaki flört fikri çok güzel olsa da, bu asla gerçekleşmedi. Aniston ve Schwimmer sadece iyi arkadaşlar.die neuen Kinder auf den Blockmitgliedern