Shannen Doherty devam ettiği üç sezon boyunca çatışmalardan çekinmedi Beverly Tepeleri, 90210 . Doherty, dördüncü sezon yayınlanmadan hemen önce gösteriden konserve edildi ve oyuncu kadrosu arasında potansiyel bir çatışma söylentisine yol açtı. Ona 90210 Oyuncular yıllar boyunca şikayetlerini dile getirdiler. Charmed oyuncu ve Doherty'nin neden sette favori olmadığını açıklıyor.

Doherty'nin zamanı Beverly Tepeleri, 90210 birden fazla kan davası söylentileriyle işaretlendi. En çok bilinen çatışma muhtemelen Doherty ve yardımcı yıldız Jennie Garth arasındaki düşmanlıktı. İkisinin her zaman çalkantılı bir ilişkisi olmuştu ki, Garth bunu kitabında keşfetti, Bir Hollywood Sarışınından Derin Düşünceler . Garth, 'Neden olduğunu bilmiyorum ama evrensel bir gerçek var ki, üç genç kızı bir araya getirdiğinizde, bazı ciddi [küfürler] aşağı inecek.'Garth, anılarında Tori Spelling'in genellikle barışçı rolünde takılıp kalan kişi olduğunu hatırladı. Garth, 'Üçümüzden en küçüğü olan zavallı Tori, kaçınılmaz olarak, sık sık ortada kaldı,' diye yazdı, 've her zaman Shan ile beni birbirimizin arkasından çekip anlaşmaya çalışarak işleri düzeltmeye çalışıyordu. ama çabaları genellikle başarısız oldu. '

catherine zeta-jones plastische chirurgie

Garth ve Doherty arasındaki en şiddetli çatışma, Spelling'in gerilimi kırmak için orada olmadığı zaman oldu. Doherty'nin Garth'ın eteğini çıkardığı ve bunun da Garth'ın saldırıya devam etmesine neden olduğu bildirildi. Her iki bayan da fiziksel bir kavgaya girmediklerini iddia ederek, güvenlik ve erkek kostarlarının herhangi bir darbe hedeflerine ulaşmadan onları ayırabildiklerini söylüyorlar.

Spelling, kendisinin ve Doherty'nin çok yakın olduklarını hatırlasa da, Doherty'nin gösteriden çıkışından kısmen sorumlu olduğunu itiraf etti. Lifetime'da bir görünüm sırasında Ünlü Yalan Dedektörü , Spelling, şahsen babası Aaron Spelling'den Doherty'yi oyuncu kadrosundan kesmesini istediğini ortaya çıkardı. Bu, Spelling'in pişmanlık duyduğu bir karar gibi görünüyor, 'Birisinin geçimine mal olan bir şeyin… bir hareketin… bir parçası olduğumu hissettim.'

Doherty ile sorunları olan sadece kadın kostarlar değildi. Her şeyi anlatan kitabında, Jason Priestley: Bir Anı , Jason Priestly şöyle yazdı, 'O gerçekten ve gerçekten bir [küfür] vermedi.' Doherty’nin beyazperdedeki kardeşi Brandon Walsh’u canlandıran Priestly, 'Olmayana kadar çok havalı bir tavırdı' dedi. Kitapta Priestly, Doherty'nin bir keresinde eve götürmek için bir limuzin yerine bir şehir arabası teklifiyle alay ettiğini ve bu taleplerin gösteri alınmadan önce geldiğini belirttiğini iddia etti.

Dedikoducu Polis geçmişte Shannen Doherty hakkında bir haber yaptı, TAMAM MI! iddia Doherty, bir kariyer geri dönüşü planlıyordu. Charmed yeniden başlatmak . Aksine, Doherty yeniden başlatma konusundaki endişelerini dile getirdi, Bunun yerine 'onların' olması gerektiğini tweetlemek esinlenerek bir gösteri yapmak Charmed . Bu, kariyerine yeniden başlamak üzere olan bir kadın gibi görünmüyor. Dedikoducu Polis ayrıca hikayeyi yanlış olarak nitelendiren Doherty'nin bir temsilcisine ulaştı.

Tigerwald und Lindsey vonn

Şimdi oyuncu kadrosu yeniden başlatıldığında yeniden bir araya geldi Beverly Hills 90210, aranan BH 90210 ve gayet iyi anlaşıyor gibi görünüyor. Garth ve Doherty bile arkadaşça davranıyor. Bir kan davasını yatıştırmak için birkaç on yıl gibisi yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.