Oldu Rihanna hiç hamile Chris Brown veya Drake Bebeği mi? Bir yıl önce, belirli bir web sitesi şarkıcının beklediğini tahmin ediyordu, ancak sözde çocuğunun babası hangi beau olduğunu bilmiyordu. Dedikoducu Polis Yanlış haberi 365 gün önce bozdu ve şimdi, raporlamamızın doğru olduğunu zamanın nasıl gösterdiğine bakıyoruz.

'Rihanna bizden büyük bir sır mı saklıyor?' diye sordu HollywoodLife yanlış yönlendirilmiş yazısında. Site, yıldızın 'her zamankinden daha dolgun görünen' bir paparazzi fotoğrafını kullanarak 'bol, açık mavi gömleğinin altında bir bebek yumruğu saklayıp örtbas etmek için çantasını kullanıp kullanmadığını' merak etti. Blog, hayranların 'onun ilk çocuğuna hamile olduğunu söylediği' konusunda ısrar etti ve merak etmeye devam etti, 'Ama eğer fırında bir çöreği taşıyorsa, bebek babası kim olabilir?'Was ist Lebron James Vermögen

Çevrimiçi yayın, 'Barbadian bomba kabuğunun romantizm yaptığı bilinen en son kişinin Drake olduğunu ... veya belki de Chris Brown olduğunu' iddia etti ve aşk hayatını 'takip etmenin zor' olduğunu iddia etti. Çıkışın Rihanna'nın hamile olma olasılığını yayması ve aynı zamanda onun kim olduğunu veya kiminle çıktığını bilmediğini kabul etmesi hem ironik hem de sorunluydu. Hatta web sitesi okuyuculara 'Rihanna'nın hamile olduğunu düşünüyor musunuz?'

Elbette gerçek medya kuruluşları tüketicilerden gerçekleri sormaz. Araştırıyorlar ve araştırıyorlar, hangisi Dedikoducu Polis yaptı. Ve Rihanna'ya yakın güvenilir bir kaynak olan ve kişisel hayatını rekorda tartışmak istemeyen, hamilelik iddiasının doğruluğunu kontrol ederken, bize Brown, Drake veya herhangi birinden bir bebek beklemediğini doğruladı. . Şimdi sadece dokuz ay değil, tam 12 ay geçti ve bildirmemizin doğru olduğu görülüyor.

Shiloh Jolie Pitt und Brad Pitt

Şarkıcı, iddia edildiği gibi Mayıs 2017'de bekliyor olsaydı, Mart 2018 civarında doğum yapacaktı. Bu, Ocak ayının sonlarına doğru büyük bir bebek yumruğu yaşayacağı anlamına geliyordu, ancak Rihanna'nın Grammy'deki fotoğrafları durumun böyle olmadığını gösterin. Ek olarak, yeni doğmuş bir bebeğe bakmanın aksine, Rihanna son iki ayını Milano'daki bir Fenty Beauty etkinliğinden California'daki Coachella'ya ve New York'taki Met Gala'ya kadar dünyayı dolaşarak geçirdi. Dahası, birkaç yıldır Brown ile görülmemiş olması ve bu ayın başlarında, Rihanna, Drake ile şu anda arkadaş olmadıklarını, daha az bir ilişki içinde olduklarını söyledi ve birlikte bir çocuk yetiştirmek.

Aslında yaklaşık bir yıldır Hassan Jameel ile çıkıyor. Bu aşk, HollywoodLies'in lakaplı siteye daha da asılsız hamilelik söylentileri yaymasına neden oldu. Ancak şu çok açıktır ki Rihanna, Brown ya da Drake’in bebeğine hiç hamile kalmadı bir yıl önce de Jameel'den beklemiyordu. Blog gazetecilik becerisinde eksik olan şeyi, görünüşe göre verimli, ancak yanlış hayal güçleriyle telafi etmeye çalışıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.