Oldu Prens Charles 'İle evlilik Camilla Parker Bowles sonra gayri meşru kabul edildi Kraliçe Elizabeth boşanmalarını talep ettiler mi? Dedikoducu Polis Bu hafta bir yıl önce o tabloid iddiasını çürüttü. Bugün, hikayenin ne kadar saçma olduğu çok açık.

Nicole junge Dr. Dre Frau

Yayınlanan bir makaleye göre Küre geçen Nisan, Prens Charles ve karısı, evlilikleri 'yasadışı ilan edildikten' sonra ayrılıyorlardı. Magazin gazetesi, bir yargıcın, evliliğin, hükümdarın varisi olarak Charles'ın yapmadığı bir İngiltere Kilisesi töreninde evlenmesi gerektiği 19. yüzyıl yasasını ihlal ettiğine karar verdiğini iddia etti. Bu karar, kraliçenin oğluna Cornwall Düşesi'nden boşanma emrini vermesinden sadece iki hafta sonra geldi. Sözde 'saray kaynağı', çıkış noktasına, Charles'ın, pahalı bir boşanma anlaşmasını 'atlatmasına' izin vereceği için karardan 'heyecanlandığını' söyledi. İçerideki gölgeli kişi, Charles'ın Bowles'ın 'haklı' karakterine karşı dikkatli olduğunu da iddia etti, ancak 'kraliyetlerin kirli çamaşırlarını' medyaya yayınlamaya çalışırsa 'onu hapse attıracağına' karar verdi.Çirkin hikaye açıkça uydurulmuştu. Dedikoducu Polis vardı bu tabloid daha önce basılmıştı Kraliçenin Charles ve Bowles'ı ayrılmaya zorladığını yazdığı için. Bu iddia tamamen yanlıştı: Hâlâ mutlu bir şekilde birlikteler. Üstelik, 2005 evliliklerinin yasallığı, 19. yüzyıl yasası 1953'te yürürlükten kaldırıldığı için, düğün gerçekleşmeden önce Parlamento tarafından onaylanmıştı. Bowles'ın evlilikten sessizce ayrılmadığı için 'hapse atılacağı' yönündeki ek iddia da aynı derecede saçmadır. .

Açıkçası, geçen aylar boşanma veya evliliğin yasadışı olduğuna dair hiçbir haber getirmedi. Saraydaki bu isimsiz 'kaynak' ya çıkışa uzanıyordu ya da kendileri uydurulmuştu. Sadece birkaç gün sonra, Charles ve Bowles 9 Nisan'da 14. evlilik yıl dönümlerini kutladılar. Instagram'da tatlı yeni portre birbirlerine gülümseyen çift gösteren. Bu yıl 15. yıl dönümü yaklaşırken, Charles ve Bowles bu hafta yeniden bir araya geldi Charles’ın koronavirüs teşhisini takiben iki hafta ara verdikten sonra.

Was ist mit Frank auf amerikanischen Pickern passiert?

Charles ve ikinci karısının destanı onlarca yıla yayılıyor , birçok skandal, boşanma ve yanlış olduğu kanıtlanan söylentilerle. Ancak gerçek şu ki, on beş yıllık evlilikten ve daha uzun yıllar süren ortaklıktan sonra, çiftin sözde melodramı, yalnızca tabloid dünyasının vahşi hayal gücü içinde var gibi görünüyor.

Bu ilk defa değildi Dedikoducu Polis iflas etmek zorunda kaldı gelecekteki kral ve kraliçe hakkında evlilik çatışmasına dair sahte iddialar Ne de sonuncu olmayacak. Bunların en yenisi bir kez daha Küre ki yanlış bir şekilde iddia etti Charles ölüyor ve Bowles'ı iradesi dışında kesiyordu . Bu söylenti apaçık bir yalandı. Ve bu, hakkındaki tüm düzmece hikayelerden bahsetmiyor bile Charles sözde oğlu William ile savaşıyor veya diğer aile üyeleri Elizabeth'ten tahtı kimin devralacağı konusunda. Gerçekten, kraliyet ailesinde bu satış noktalarının daha fazlasını telafi etmesi gerekmeden yeterince dram yok mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.