Geçen yıl bir tabloid bildirdi Meg Ryan Düğünü John Mellencamp Ryan’ın hatalı uygulanan kozmetik prosedürü nedeniyle iptal edildi. Dedikoducu Polis çıktığında hikayeyi bozdu. Sahte parçaya bir göz atalım.

Meg Ryan’ın Sıkıştırma ve Kene Hatası

Geçen yaz Küre iddia edilen Meg Ryan, başarısız bir burun ameliyatı yüzünden evliliklerini John Mellencamp'a çağırıyordu. . Çoğu zaman güvenilmez olan kağıt, aktrisin törene hazırlanırken 'birkaç kıstırma ve sıkıştırma' geçirdiğini iddia etti, ancak plan 'büyük ölçüde geri tepti.' Sözde içeriden biri dergiye, aktrisin hikayenin yayınlanmasından bir ay önce Paris Moda Dergisi'ne katıldığında burnunun 'sıkışmış ve dar' göründüğünü söyledi. Şüpheli kaynak, bir şeyin “bu algılayıcıyla ciddi şekilde yanlış olduğunu iddia etti. Dalgalı burnu kasabanın konuşmasıydı. 'İsimsiz içeriden devam etti, 'Meg'i korusun, sadece düğün gününde en iyi şekilde görünmek istiyor, ama bu konuda yanlış yola saptı.' İsimsiz ihbarcı ekledi, Ryan 'büyük günü için her şeyin mükemmel olmasını istedi ve buna yüzü de dahil.' Bu parçada yanlış olan birkaç şey vardı. İlk olarak, oyuncunun burnunun 'kıstırılmış ve dar' görünmesi, Ryan'ın yüzünde herhangi bir iş yaptığını göstermeye yetmiyor. İkincisi, çıkış Ryan'ı olumsuz bir ışıkta tasvir etmeye çalıştı, ancak aktrisin yüzünü Mellencamp'a düğününü iptal ettiği için kendi kendine emdiğini iddia etti. Genel olarak, makale sadece Dedikoducu Polis . Raporu Ryan ve Mellencamp'ın temsilcileri tarafından yayınladık ve her iki sözcü de anlatıyı saçma bir uydurma olarak görmezden geldi.

Meg Ryan’ın Kişisel Hayatı

Ek olarak, Ryan o sırada Mellencamp ile evlenmek için acele etmedim ve nişan bir 'zarafet durumu' idi. Meg Ryan ve John Mellencamp olsa bile yakın zamanda ilişkilerini bitirdi Nedeni yanlış bir burun estetiği değildi. Bu aynı zamanda aktris hakkındaki hikayeleri düzeltmek zorunda olduğumuz ilk hikaye de değildi.

Birkaç ay önce Küre iddia edilen Meg Ryan ve Russell Crowe yeniden bir araya gelmişlerdi . Ryan'ın Mellencamp'tan ayrılmasının ardından iddia edilen yanlış hikaye, 'aşağılanmış' aktris Crowe'un kollarına geri döndü. Dedikoducu Polis ancak Ryan ve Crowe'un kısa aşklarını yeniden alevlendirdiği fikrini çoktan düzeltmişlerdi.

Geçen yıl National Enquirer bağlı kuruluşu olan Küre , iddia etti Ryan ve Mellencamp gizlice evlendi . Çıkış, Ryan'ın bir alyans gibi görünen bir şeyle görülmesinden sonra eski çiftin düğümü gizlice bağladığını ilan etti. Bir yüzük ikna etmek için yeterli değildi Dedikoducu Polis okuyucularımıza işaret ettiğimiz makale doğruydu. Dahası, Ryan ve Mellencamp, kağıdın sahte parçası çıktıktan çok geçmeden ayrıldı. Kimin raporlamasının daha doğru olduğu açıktı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.