Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Katie Holmes Met Gala'da hamileydi ve Jamie foxx babaydı. Bu yanlıştı. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında bozuldu. Geriye dönüp baktığımızda, magazin dergisinin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı anlaşılıyor.13 Mayıs 2019'da, Yeni fikir nedenini ileri sürdü Holmes ve o zamanki ortağı Jamie Foxx, bir araya gelerek Met Gala'da ilk kez bir araya geldiler. . Sözde içeriden biri yayına şunları söyledi: 'Katie yakın ailesine ve arkadaşlarına üç aylık hamile olduğunu söyledi, bu yüzden Met Gala'daki ilişkilerini kutlamak ve dünyaya aşık olduklarını göstermek için neden halka açılmaya karar verdiklerini.' Sözde ihbarcı ekledi, 'Katie ışıl ışıl parlıyordu ve hamilelik parıltısı vardı - daha sonra arkadaşlarına herkese nasıl söyleyeceğini anlatıyordu.'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Katie her zaman kızı Suri'ye, bir kardeşine yeniden hamile kalmayı hayal etti, Katie için bir hayalin gerçekleşmesidir' diye ekledi. Tüm hikaye uydurma. Bu makalenin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçti ve Holmes henüz bir çocuk doğurmadı. Ayrıca Holmes ve Foxx, Met Gala'ya birlikte gelmediler. Eski çift mekan içindeki fotoğraflar için poz verdi ama ikisi bunu dünyaya aşklarını 'göstermek' için yapmıyordu.

Daha saygın bir satış noktası, E! Haberler , Foxx ve Holmes'un saklanmaktan neden çıktığını belirtti bu ikisinin 'tüm aşamada gizlice dolaşarak bittiği' idi. Çıkış, çiftin 'halkla bir ilişki kurmak istemediğini, ancak işleri gizli tutmak ve asla birlikte çıkamamak için çok çaba sarf ettiğini' ekledi.Kelly Ripa und Michael Strahan Fehde

Bu sahte tabloid'in Holmes'un hamile olması konusunda yanıldığı ilk sefer değildi. 2017 yılında, Dedikoducu Polis yanlış ifade ettiği için sahte tabloid'i çürüttü Holmes, Foxx’un 50. doğum günü partisinde bebek yumruğu geçirdi . Aktrisin bebek beklemediğini doğrulayan Holmes temsilcisi ile konuştuk.

Gazetede ayrıca Katie Holmes’un kızı Suri Cruise hakkında uydurma hikayeler de var. Mart 2019'da, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yeni fikir haksız yere iddia etmek için Suri, Tom Cruise'u görmek için evden kaçtı . Yayın, Holmes'un New York'taki apartmanındaki yaşam koşulunun istikrarsız olduğunu ve Suri'nin babasından 'rahatlık aramasına' neden olduğunu iddia etti. Sahte çıkış, Suri'nin bir bavulunu döndürdüğü bir fotoğrafını, gerçekte Holmes ile Yunanistan'a seyahat ederken kaçmaya çalıştığının kanıtı olarak kullanmaya çalıştı. Tabloid'e güvenilmemesi gerektiği aşikâr.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.