Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Kate Hudson uzun zamandır erkek arkadaşı tarafından terk edildi, Danny Fujikawa . Ancak hikaye doğru değildi. Saçma makale basıldı Dedikoducu Polis çıktığında. Çift hala birlikte, bu da magazin gazetesinin ne hakkında konuştuğuna dair hiçbir fikri olmadığını gösteriyor.

9 Haziran 2019'da, Yaşam tarzı iddia etti Kate Hudson, 'bebek babası' Danny Fujikawa tarafından terk edildi . Çıkış, Fujikawa'nın ondan ayrılmasının ardından aktrisin 'tamamen harap olduğunu' ve 'üç çocuklu bekar bir anne olmakla uzlaşmanın Kate için kolay olmadığını' iddia etti. Sözde bir kaynak dergiye 'Bölünmesi konusunda güvensizlik içinde' dedi.İddia edilen kaynak daha sonra çiftin dağılmasının sebebinin, Fujikawa'nın 'nefret ettiği' Hudson'ın 'vahşi yaşam tarzı' olduğunu iddia etti. Gazete daha sonra Hudson'ın 'vahşi' davranışına örnek olarak o yıl bir Cadılar Bayramı partisi ve 40. doğum günü partisi düzenlediğini kullanıyor. Sözde bahşişçi, daha sonra, Hudson'ın 'içeceklerin aktığı ve Danny dışında herkesin iyi vakit geçirdiği' bir başka 'yeni bash' olduğunu iddia ediyor. Yarım yamalak kaynak, bunun Fujikawa'nın Hudson'da 'yürüyüşe' çıkmasına neden olan son pipeti olduğunu iddia etti.

Hikaye, uzun zamandır ondan uzaklaşmasına rağmen, 'Kate'i bir Hollywood hanedanından gelen biriyle ayarlamayı çok sevecek olan annesi Goldie Hawn da dahil olmak üzere herkesten muazzam bir' destek 'aldığı için çok şanslı olduğunu ekledi. . ' Sözde içeriden biri ısrar etti 'Goldie artık Brad Pitt'in resmi olarak bekar olduğunu düşünüyor, o ve Kate harika bir çift olur . ' Sahte anlatı Hudson'ın 'bir daha asla aşkı bulamayacağından korktuğu ... Sonunun bekar ve yalnız kalmasını istemediği' sonucuna vardı.

Birincisi, magazin gazetesinin saçma iddiasını destekleyecek tek bir delil bile yoktu. İkincisi, makale bir yıl önce yayınlandı ve çift hala çok birlikte. Hudson, kendisi ve Fujikawa'nın bir fotoğrafını paylaştı Instagram'da kızları Rani Rose ve Hudson’ın önceki ilişkilerinden iki oğluyla. Son olarak, Hudson’un Fujikawa ile ilişkisi söz konusu olduğunda, magazin dergilerinin güvenilmez olduğu kanıtlanmıştır.

Haziran 2018'de, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam ve Tarz Kardeş yayını, Star , haksız yere iddia ettiği için Kate Hudson hamile iken Danny Fujikawa tarafından terk edildi . Fujikawa Hudson'dan çıktıktan sonra Hudson'ın 'hamile ve yalnız' olduğu iddia edilen duyarsız hikaye. Hayali hikaye, biz hikayeyi araştırıp gerçeğin olmadığını gördükten sonra Dedikoducu Polis tarafından reddedildi.

İki ay sonra, tabloid bunu ima etti Hudson, doğum odasındayken Fujikawa tarafından terk edildi. . Hikayeler gittikçe daha dramatik hale gelmeye devam etti, ancak bu, pastayı aldı. Çıkış, Hudson'ın bir hastalığa yakalandıktan sonra hastaneye kaldırıldığını ve Fujikawa'nın onu terk ettiğini iddia etti. Bazı çiftler ilişkilerde zor zamanlardan geçse de, Fujikawa'nın hamile kız arkadaşını terk edecek kadar soğuk kalpli olacağından şüpheliyiz. Dedikoducu Polis o zamanki sahte hikayeyi açığa çıkardı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.