Bu yılın başlarında bir tabloid, Cindy Crawford kızını gönderdi Kaia Gerber , ayrılmasının ardından terapiye Pete Davidson . Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve düzeltebilir.

Cindy Crawford, Kaia Gerber'ı Kurtarmaya mı Çalıştı?

Ocak ayında Kadınlar Günü Cindy Crawford, Kaia Gerber'i terapiye soktuğunu çünkü onun iyiliğinden endişe duyduğunu söyledi. Dergiye göre Crawford, bütünsel şifanın kızının o zamanki erkek arkadaşı Pete Davidson üzerindeki ışığı görmesine yardımcı olacağını umuyordu. Çıkış, modelin Gerber'i Noel'den önce Davidson'dan uzağa ve gizemli bir sağlık merkezine 'fırlattığını' iddia etti.Bruce will wieder ein Mann sein

Gazetecinin içeriden biri, Crawford'un geri çekilmenin 'Kaia'nın zihni ve bedeni için biraz terapi' olmasını umduğunu belirtti. Yayın, o sırada, Crawford ve kocası Rande Geber'ın, Davidson'la Gerber'in dairesinin dışında yoğun bir sohbet sırasında fotoğraflandığını da belirtti. Dedikoducu Polis Durum hakkında daha fazla bilgi alana kadar hikayeyi araştırmayı erteledi. Görünüşe göre, derginin önermesi temelden çok uzaktı.

Pete Davidson ve Kaia Gerber’in Bölünmesinin Ardındaki Gerçek

Crawford, Gerber’in Davidson’dan ayrılmasından sonra yardım almak için kızını asla terapiye göndermedi. Model, derginin 'terapi' olduğunu iddia ettiği ama gerçekte sağlıklı yaşamın geri çekilmesinin bir fotoğrafını paylaştı. Görünüşe göre, Crawford Gerber'e katıldı, bu da ikisinin muhtemelen bir anne-kız gezisi yaptığı anlamına geliyor.

https://www.instagram.com/p/B6WFiZTlCjA/

Ek olarak, Pete Davidson Gerber'den ayrılması hakkında açıldı ve genç modele değil, terapiye ihtiyacı olduğunu kabul etti. 'Tıpkı onun eğlenmesi gerektiği gibi,' dedi. 'Sadece sorunları ve sorunları olan bir adam için endişelenmesine gerek yok. Charlamagne Tha God ile yaptığı röportajda komedyen yaptığı açıklamada, işinden zevk alıyor olmalı. Davidson ayrıca, Crawford ve kocasının 'çok yardımcı' olduğunu, bu da ikisinin Davidson ile herhangi bir sorunu olmadığı anlamına geldiğini belirtti.

Kadınlar Günü yakın zamanda iddia etti Cindy Crawford, Kaia Gerber’in Cara Delevingne ile ilişkisini onaylamadı . Tabloid, Crawford'un Gerber'in 'cinselliğini keşfetmesi' ile 'sorunu olmadığını' ancak Delevingne olmasından memnun olmadığını bildirdi. Dedikoducu Polis Gerber, Crawford ve Delevingne'in birlikte akşam yemeği yerken görüldüğünü ve Crawford ile Delevingne arasında herhangi bir düşmanlık görünmediğini belirtti. Dedikoducu Polis fikrini bozdu Gerber ve Delevingne çıkıyor .

Birkaç ay önce, yanlış belirttiği için satış noktasını kırdık. Crawford’un Rande Gerber ile evliliği tehlikedeydi . Dergi, çiftin 'zekalarının sonu' olduğunu ve çocuklarının kişisel sorunları nedeniyle ayrılmanın eşiğinde olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis bunu tamamen yanlış buldu. Crawford ve Gerber ayrılmanın eşiğinde değildiler. Bu iddiayı destekleyecek gerçek bir kanıt yoktu. Tıpkı Ocak ayında iddiayı destekleyecek gerçek bir kanıt olmadığı gibi.

Verilen Kadınlar Günü Geçmişte güvenilmezlik, Cindy Crawford'un Kaia Gerber'i terapiye gönderdiği fikrinin de tam bir saçmalık olduğunu varsaymanın güvenli olduğunu düşünüyoruz.

Wer ist John Corbett verheiratet mit

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.