Bir tabloid geçen yıl tahmin etti ki Jordyn Woods ’ Londra restoranından aceleyle çıkmak, eski restoran anlamına geliyordu Kylie jenner dost hamileydi. Çıkış yapan baba ısrar etti, Khloe Kardashian’ın eski, Tristan Thompson . Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi bozacak kadar bilgi yoktu, ama gerçek zamanında geldi.

Star geçen yıl Jordyn Woods'un muhtemelen Thompson’un bebeğine hamile olduğu haberini verdikten sonra, ikisinin kucaklanırken yakalandığı haberi çıktı. Woods, Thompson'la öpüştüğünü itiraf etse de, aralarında başka bir şey olduğuna dair tüm söylentileri yalanladı. bir görünüm sırasında Red Table Talk'ta. Ancak bu, bu yayının Woods'un hamile olduğunu iddia etmesini engellemedi.Woods, annesinin doğum gününü kutladığı bir Londra restoranından çıkıp bir 'kaçış arabasına' kayarken görüldükten sonra, çıkış, Woods’un aceleciliğinin nedeninin büyüyen karnını saklamak olduğunu iddia eden sözde bir kaynağın aktardı. 'Jordyn hamile olduğuna dair tüm göstergeleri veriyor. Los Angeles'tan çok aceleyle ayrıldı ve şimdi şişmiş bir karnı var, 'dedi sözde içeriden biri. 'Sonraki mantıklı soru' Baba kim? 'Ve herkes Tristan'a bakıyor.' Bu şüpheli kaynağa göre, Thompson ve Woods 'belli ki bir süredir bir şeyler oluyordu', bu da neden bir numaralı şüpheli olduğunu açıklıyordu.

Sözde ihbarcı, bir şekilde, Khloe Kardashian'ın Jordyn Woods'un görünürdeki hamileliği haberini nasıl aldığını da anladı ve görünüşe göre iyi değildi. 'Tristan'ın babalık testine girmesini ve Jordyn'e son bir hakaret olarak şov için çekilmesini istiyor.' Kaynağa devam etti, 'Eğer babasının Tristan olduğu ortaya çıkarsa, bu onun ve Khloe'nin sonunu sonsuza dek heceleyebilir. Yıkılacak. '

Kardashian'ın küçük kız kardeşinin eski en iyi arkadaşına geri dönmek için kendi planları olmasına rağmen, kaynak Woods'un ünlü aileye karşı bir miktar geri ödeme alabileceğini iddia etti. 'Bu, Khloe'nin ve ailenin geri kalanının hikayenin kendi tarafını bile açıklayamadan onu kaldırıma tekmelemeleri için mükemmel bir intikam olacaktı. Jordyn genç ama sokak zekası var. ' Ne yazık ki bu çıkış için, bu tahmin edilen olayların hiçbiri gerçekleşmedi.

Jordyn Woods aldı yalan makinesi testi on Red Table Talk, Thompson ile yaptığı sözde buluşma hakkında adını temize çıkarmak için. Bir adli tıp uzmanı tarafından Thompson ile cinsel ilişkiye girip girmediği sorulduğunda, Woods büyük bir sesle cevap verdi, 'Hayır.' Test yöneticisi, onun doğruyu söylediğini fark etti. Güvenilir olmayan kuruluşun iddialarını daha da göz ardı etmek için, bir yıl geçti ve Woods'un bir bebeği olmadı. O sırada hamile değildi ve yalan dedektörü testine göre, Woods ilk etapta Thompson ile asla seks yapmamıştı, bu yüzden hamilelik gerçekleşmemiş olabilirdi. Dedikoducu Polis bu hikayeyi tamamen yanlış buldu.

Bu satış noktasının burada bir ünü var Dedikoducu Polis Hikayeyi yanlış anlamak için, özellikle Kardashianlar söz konusu olduğunda. Geçen Aralık, tutuklandık Star bunu iddia etmek için Kanye West, Kim Kardashian'ı realite şovunu bırakmaya ve yolda dini vaaz etmeye zorluyordu . Yayının raporu aynı derecede yanlıştı: O.J. Simpson, Khloe Kardashian'a babası olduğunu söyledi . Simpson’ın avukatı, Dedikoducu Polis eski futbol yıldızı 'herhangi bir Kardashian çocuğuyla ilgili babalıkla hiçbir ilgisi olmadığını' savundu. Bu utanmaz kuruluşun haberciliği hiçbir koşulda ciddiye alınmamalıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.