Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Gwen Stefani ve Blake Shelton Stefani’nin ilk evliliği iptal edilmediği için düğünlerini erteledi. Doğru değildi. Dedikoducu Polis o sırada sahte hikayeyi bozdu. Geriye dönüp baktığımızda, makalenin ne kadar yanıltıcı olduğu açıkça görülüyor.

25 Nisan 2019'da, Temasta iddia edilen Stefani ve Shelton, Katolik Kilisesi ilk evliliğini iptal edene kadar koridorda yürüyemediler. . No Doubt şarkıcısı Gavin Rossdale ile 14 yıldır evli ve onunla üç oğlu var. Sözde bir kaynak, satışa çıkan Stefani'ye aylar önce 'resmi sürecin başladığını' söyledi, böylece Shelton ile olan evliliği 'kilise tarafından tanınacak'. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Şimdi iptalin bir yıl daha sürebileceğini öğrendi ve bu onu son derece sinirlendirdi,' diye iddia etti.Sözde kaynak şöyle devam etti Shelton, birlikte yaşayarak 'günah' içinde yaşadıkları için iptalin onun için neden bu kadar önemli olduğunu anlamıyor. Şüpheli kaynak, 'Sabırlıdır, ancak Katolik Kilisesi'nde büyük bir hayır-hayır olan dini bir tören öncesinde medeni bir tören yapmak istiyor ve Gwen'in dini onun için her zaman önemli olmuştur' diye ekledi. Kabataslak içeriden biri, iptal gerçekleştiğinde Stefani ve Shelton'ın 'hemen evleneceklerini' söyledi.

Anlatının tamamı yanlıştı. Hikayenin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçti ve Stefani ile Shelton evli, hatta nişanlı bile değiller. Tabloid’in sahte makalesi, Temasta Kardeş yayını, ABD Haftalık . ABD Haftalık Hikayesi de haksız yere iddia edildi Stefani, Rossdale ile olan evliliğinin feshedilmesini istediği için Shelton ile evlenmeyi erteliyordu. . Sözde bir ihbarcı yayına şunları söyledi: 'Süreç bir yıla kadar sürebilir ve beklemeye hazırlar. İptal kabul edildiğinde, Blake ve Gwen hemen evlenecekler. '

Her iki dergi de bu yanlış iddialarla her yerdeydi. Ayrıca, Stefani için bir temsilci, Dedikoducu Polis ve Stefani'nin iptal edilmesini bekleyen her iki hikayenin de 'yanlış' olduğunu söyledi. Her iki yanlış hesabı da düzelttik. Ayrıca magazin dergilerinin Stefani ve Shelton’ın ilişkisi hakkında çok az fikir sahibi olduğu da belirtilmelidir.

Mart 2019'da, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer yanlış ifade ettiği için Stefani ve Shelton evleniyor ve bir bebek sahibi oluyorlardı. . Sahte makale, çiftin Shelton’ın Oklahoma çiftliğinde küçük bir 'gösterişsiz' törenle yakalandığını ve Los Angeles’ta daha ayrıntılı bir düğün planladığını iddia etti. Çıkış, çiftin çocuklarını bir vekil anne ile taşımasını istediğini de iddia etti. Dedikoducu Polis Hikayenin doğru olmadığını onaylayan Stefani için bir temsilciyle konuştu. Yanlış makaleyi çıktığında çürütmüş olduk.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.