Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Charlize Theron hamileydi, ama çocuğun babası kimdi? Dergi ikisini de ilan etti Zac Efron , Brad Pitt veya Adam Driver , Theron’un bebek babası olabilirdi. Çünkü bu değil Jerry Springer Gösterisi , Dedikoducu Polis bu makalenin altına inmeyi kendimize aldık. Şimdi biraz zaman geçtiğine göre hikayeyi yeniden gözden geçiriyoruz.

Charlize Theron’un Baby Daddy Draması

Geçen aralık, KB 'Charlize’nin Bebek Babası Bilmecesi' başlığını yayınladı. Tabloid'in beraberindeki makale, aktrisin 'bebek yumruğu' yaptığını iddia ediyordu ve flörtlerinden biri baba olabilirdi . Sözde içeriden biri, Theron'un 'kilo aldığını, ancak yalnızca ortada' olduğunu açıkladı, bu da muhbirin aktrisin beklediğinden emin olmasını sağladı. Yine de içeriden bilgiye göre, tek sorun Theron'un 'sonsuza kadar düzgün bir ilişki yaşamaması' ve eğer hamile olsaydı, 'bu bir kaza olurdu, bu yüzden ünlü baba yere serilecek' idi.Brad Pitt, Zac Efron ve Adam Driver Potansiyel Baba mıydı?

Kaynak, Theron'un birkaç ünlü adamla 'bağsız ilişki' yaşadığını ortaya çıkardı. Pitt, Driver ve Efron'un talipler arasında olduğu söyleniyordu. Theron, Pitt ve Driver ile çalışırken, aktris ekranı Efron ile hiç paylaşmasa da ikisi bir kez T'de birlikte göründü. Graham Norton Show . Charlize en ateşli aktörleri seçti. Ama her kim yatarsa ​​yatsın, onu tuttu anne. Hamile kalırsa, çocuk sahibi olmayı tamamen başarırdı. Bunu bir mucize olarak görecekti, ”diye ekledi adı açıklanmayan içeriden.

Charlize Theron Hamile Değildi, İşte Sahte Hikayenin Arkasındaki Gerçek

Dedikoducu Polis sahte hesabı çeşitli nedenlerle hızlı bir şekilde açıklığa kavuşturdu, ancak bariz olanla başlayacağız. Charlize Theron asla hamile kalmadı. Ve beri Karanlık yerler Star, parçanın çıktığı yıl içinde çocuk doğurmadı, raporun sahte olduğu açık. Bu 'taliplere' gelince, Dedikoducu Polis ayrıca oyuncunun bu adamlarla “flört ettiği” kavramı da düzeltti.

Theron söylentileri düşürmek Brad Pitt ile herhangi bir romantik bağı vardı. Adam Driver evli bir adamdır, bu nedenle karısını aldatma fikri oldukça aşağılayıcıdır. Zac Efron ile ilgili olarak, Theron uzaktan bile bağlı değildir. Yüksek Müzikal aktör. Gazetenin Efron'u sadece dramaya eklemek için hikayeye soktuğunu tahmin ediyoruz. Sonuç olarak, tüm hesap saçmaydı. Bu değil Mamma Mia millet .

ist Kate Middleton erwartet Zwillinge

Tabloid'den Daha Fazla Sahte Hikaye

Gazetenin daha önce yapıldığı gibi gülünç bir anlatı yaratması şaşırtıcı değil. Bu yılın başlarında, tutuklandık KB Charlize Theron ve Channing Tatum'u iddia ettiği için çiçek açan bir romantizm vardı . Dergi ayrıca, yayında Zac Efron olduğu iddia edildiğinde Pitt ve Efron hakkında sahte hikayeler uydurdu. Vanessa Hudgens’in bölünmesinden sorumluydu dan Austin Butler. Sonra dergi, Brad Pitt'in gizli bir aşk çocuğu vardı . Yapmadı. Kısacası, tabloid'e güvenilemez.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

wer ist reese witherspoon verheiratet mit jetzt

Julia Roberts, Kısa Mesaj Yoluyla Kocası Tarafından Terk Edildi mi?

Rapor: Jennifer Aniston, Brad Pitt ile Nişanlandı 'İpuçları'

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Dolly Parton, Melissa Villasenor’un 'SNL' İzlenimine Tepki Veriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.