Geçen yıl bir tabloid şunu iddia etti: Charlize Theron filmin yapım aşamasında zorlaşıyordu, Bomba. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve hiçbir gerçek olmadığını anladı. Geriye dönüp baktığımızda, makalenin ne kadar saçma olduğunu görmek kolay.

On iki ay önce, Yaşam tarzı savundu Theron film setindeyken 'sakinliğini kaybetti' . Çıkışa göre, Fox News sunucusu Megyn Kelly'yi canlandıran Theron, sette bir kabustu. Sözde içeriden biri dergiye, 'Charlize düzenlemelerden asla memnun olmaz, yönetmenle çatışır ve ekibin etrafındaki yumurta kabukları üzerinde yürümesini sağlar' dedi. Tipster devam etti, 'Charlize korkutucu olabilir ve hatta bazı insanlar onun gerçek Megyn Kelly gibi olduğu konusunda şaka bile yapabilir. Ancak Charlize, kimsenin ne düşündüğünü umursamadığını açıkça belirtti. 'Çıkış, aktrisin Megyn Kelly'yi oynayarak 'çekilme baskısı' hissettiğini ve bunun da birlikte çalışmanın 'çok zor' olmasına yol açtığını iddia etti. Oyuncuların karaktere bürünmesi zor olsa da, hikaye tamamen uydurulmuştu. Charlize Theron, magazin dergisinin iddia ettiğine rağmen sette talepte bulunmadı. Bu makalenin yayınlanmasından birkaç ay önce, Günlük posta sette Theron'un fotoğraflarını gösterdi, gülerek ve 'tüm gülümsemeler'. Oyuncu 'zor' ya da ekibe zor anlar yaşatıyor gibi görünmüyordu.

Ayrıca, Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla kontrol etti ve bize hikayenin doğru olmadığına dair güvence verdi. Magazin dergisi iddialarıyla tamamen yanlıştı, bu da derginin daha önce Charlize Theron hakkında yanılmış olması nedeniyle şaşırtıcı değil. Bu yılın başlarında, tutuklandık Yaşam tarzı bunu söylediğin için Theron ve Channing Tatum, Seth Rogen tarafından bir tarihte kuruluyordu. . Güvenilmez yayın, Rogen'in Theron'u 21 Jump Street aktör ve iddia edilen bir kaynak, aktörün her iki kampının da bu bağlantıyla 'ilgilendiğini' iddia etti.

Anlatının tamamı sahteydi. Dedikoducu Polis Hikayede 'sıfır gerçek' olduğunu onaylayan Theron’un kampındaki içeriden biriyle görüştük. Mayıs 2019'da, yanlış bir şekilde iddia ettiği için sahte tabloid'i çürütmüştük. Theron, Trevor Noah ile çıkacaktı. . Dergi, Noah'ın yıllarca Charlize Theron'a 'aşık olduğunu' iddia etti ve sonunda 'harekete geçmeye' karar verdi. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve yanlış olduğunu buldu. O sırada sahte makaleyi göz ardı ettik ve bu son hikaye, magazin dergisinin uydurma hikayelerinden sadece bir diğeri.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.