Ben Affleck Ağırbaşlılığı söz konusu olduğunda şaşırtıcı derecede dürüst ve içten davrandı, ancak 2019 Cadılar Bayramı partisinde nüksetmesi magazin dergileri arasında oldukça heyecan uyandırdı . Yıldız, durumu münferit ve talihsiz bir olay olarak ele alırken, söylentilere göre onu tekrar içmeye iten şeyin geçen yıl yaptığı romantik mücadelelerdi. Affleck’in kötü şöhretli 2019 nüksetme tarihine yaklaşırken, dedikodulara geri dönüp o zamandan beri nelerin değiştiğini görmenin en iyisi olacağını düşündük.

Ben Affleck’in Cadılar Bayramı Nüksü

Küre ilk rapordan sorumluydu. Aktöre yapılan bir dizi aşağılayıcı yumrukta dergi, 'yalnız Lothario' nun flört hayatındaki başarısızlıklardan ötürü hayal kırıklığına uğradığına yemin etti. Onun Raya ile kısa süreli deneme Ünlülerle tanışma uygulaması yüksek profilli, görünüşe göre devenin sırtını kıran saman çöpüydü. Gazetenin içerdekiler, Affleck'in özel platforma ilk katıldığında gerçekten iyi bir ruh hali içinde olduğunu, ancak bunun kısa sürede pişmanlık ve utanç haline dönüştüğünü ortaya çıkardı. Kaynaklardan biri gazeteye bile söyledi,Katıldığı zaman heyecanlıydı ve gitmek için can atıyordu, ama sonra insanlar onun profiliyle dalga geçmeye başladı ve kendine olan güveni azaldı.

Gwen Stefani Babybauch 2017

Affleck’in uygulamayı kullanımı kısa sürede kamuoyuna duyuruldu. Sayfa Altı ve hayranlar ve eleştirmenler, Affleck'in hesabına profil resimleri ve müzik seçimleri hakkında şakalar yapma fırsatını değerlendirdiler. Geriye dönüp baktığımızda, bir gazetenin, yaratıcı seçimleri konusunda Hollywood'daki en zorlu incelemelerden bazılarıyla karşılaşan birinin aniden zayıf bilgelikler ve memler tarafından yok edildiğini iddia etmesi biraz tuhaf görünüyor.

Daha da kötüsü Küre söz verilmişti, uygulamada bir sonraki ruh eşini bulmaya geldiğinde sersemlemiş olmasıydı. Görünüşe göre Affleck, samimi bir konuşma yapabileceği birini bulmak için katılmıştı, ancak karşılaştığı her maç kendi standartlarını karşılayamıyordu. Sorun şu ki, 'Hollywood dışında hiçbir şey hakkında konuşmak istemiyor ve filmlere girmelerine nasıl yardım edebileceğini' doğru kaydırdığı tüm kadınlar, Affleck'e 'yalnız Lothario' unvanından başka bir şey kalmamıştı. Şüpheli kaynak, 'Gerçek şu ki, onun için pek iyi gitmiyor,' diye açıkladı.

Bağımlılık Böyle Çalışmıyor

Affleck'in geçen yıl bir partide nüksettiği doğru olsa da, bu tabloid raporu alkolizm ve bağımlılığı daha fazla damgalamaktan başka bir şey yapmadı. Bağımlılık, bu makalede tasvir edilenden çok daha karmaşık bir deneyimdir ve aktörün durum hakkında 'pişmanlık duymadığına' dair çıkışın ısrarına rağmen, konuyu ele alırken açık ve samimi davrandı.

İçinde New York Times Geçtiğimiz Şubat ayındaki röportaj, Affleck daha fazla açıldı hayatı ve bağımlılığı hakkında. Utanç gerçekten zehirlidir. Utanmanın olumlu bir yan ürünü yoktur. Sadece zehirli, çirkin bir öz değer düşüklüğü ve kendinden nefret etme duygusuyla boğuşuyor ”diye açıkladı. Affleck, 'Başarısızlıkları - nüksleri - takıntı haline getirmek ve kendimi dövmek benim için pek sağlıklı değil,' dedi. 'Kesinlikle hatalar yaptım. Kesinlikle pişman olduğum şeyler yaptım. Ama kendinizi toparlamalı, ondan öğrenmeli, biraz daha öğrenmeli, ilerlemeye çalışmalısınız. '

İşte Ben Affleck buna benziyor - magazin dergisinin `` gazetecilik '' tasviri gibi içki içmek için bahane arayan üzgün bir çuval değil. Good Will Hunting deha. Kendisinin ve birçok uzmanın daha önce söylediği gibi, bağımlılık yaşam boyu sürecek bir şeydir ve bu kadar basit değildir. Küre inanır mısın Affleck'in 2018'de rehabilitasyondaki bir görevini tamamladıktan sonra yazdığı gibi, her gün uğraşması gereken bir şey.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ben Affleck (@benaffleck) tarafından paylaşılan bir gönderi 4 Ekim 2018, 12:48 PDT tarihinde

hoda kotb verlässt heute show

Ben Affleck, Ana De Armas ile Mutlu

Makalede başka birçok yanlış da vardı - Affleck, en sevdiği hayır kurumu için para toplamak için halka açık buluşma profilini bir bahaneye çevirdi ve çıkmak isteyen bir ünlü olmaktan hiç utanmadı - ancak Affleck'in sağlam bir ilişkiye yerleşti Hollywood’un yeni favori aktrisi Ana de Armas ile bu ayrıntıları yeniden gözden geçirme gereği duymuyoruz.

Tim Mcgraw Faith Hill Split

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

????

Tarafından paylaşılan bir yayın A N A D E A R M A S (@ana_d_armas) 16 Ağu 2020, 14:48 PDT

Ne yazık ki Küre bir parça değişmedi ve şimdi Affleck'e yalnız bir ezik demekten yakında tekrar olacağını söyleyerek . Geçen ay, Affleck ve de Armas'ın 'Splitsville' e nasıl yöneldiğine dair sahte bir hikaye yayınladı, ancak şu anda iddiayı doğrulamaya başlayabilecek herhangi bir şey yayınlayan herhangi bir yasal yayın olmadan bir aydan fazla zaman geçti. Bunun yerine tüm görebildiğimiz mutlu ve sağlıklı bir Affleck iyi geçinmek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.